Posts by Tomasz Siudek

Harmonogram zajęć od 01.04 do 07.04.2019 – aktualizacja na dzień 04.04.2019

Trening Bramkarski Środa godzina 19:00 Rapid  Czwartek godzina 17:30 Rapid    Przedszkolak U5 – rocznik 2014 Środa  – trening godzina...

Liga czas start !!! Młodzik U12

Spotkanie ligowe Unia Kosztowy – Sparta Katowice Niedziela 31.03.2019 Godzina rozpoczęcia spotkania 13:00 Zbiórka 11:30 Rapid przejazd busem Kadra: O.Kwieciński,...

Turniej – Skrzat U6 oraz Skrzat U7

W najbliższą sobotę 30.03.2019 dwie drużyny z Akademii Sparty wezmą udział w turnieju organizowanym prze Kopalnię Futbolu. W rozgrywkach weźmie...

Orlik E1 – rocznik 2008. Spotkanie ligowe SMS Ruda Śląska – Sparta Katowice

Ligę czas zacząć !  W piątek 29.03.2019 rocznik 2008 rozpocznie swoje zmagania ligowe. Pierwszym rywalem będzie drużyna SMS Ruda Śląska....

Testy sprawnościowe i podział grup z roczników 2010 i 2011

W czwartek 4 kwietnia o godzinie 17:00 na OS Rapid odbędą się testy sprawnościowe dla zawodników z roczników 2010 i 2011....

Harmonogram zajęć od 25.03 do 31.03.2019 – aktualizacja na dzień 27.03.2019

Trening Bramkarski Poniedziałek godzina 19:00 Rapid  Czwartek godzina 17:30 Rapid    Przedszkolak U5 – rocznik 2014 Środa  – trening godzina...

Harmonogram zajęć od 18.03 do 24.03.2019 – aktualizacja na dzień 18.03.2019

Trening Bramkarski Poniedziałek godzina 19:00 Rapid  Czwartek godzina 17:30 Rapid    Przedszkolak U5 – rocznik 2014 Środa  – trening godzina...

Turniej halowy Żywiec – Żak U8 – sobota 16.03.2019

Powołani zawodnicy na sobotni turniej w Żywcu A.Szafarczyk, P.Wiesner, J.Krzesak, G.Laszczyk, H.Bromboszcz, Ł.Głos, I.Błaszcz, O.Górecki, K.Wysokiński Przygotowanie: białe spodenki adidas,...

Harmonogram zajęć od 11.03 do 17.03.2019 – aktualizacja na dzień 11.03.2019

Trening Bramkarski Czwartek godzina 17:30 Rapid    Przedszkolak U5 – rocznik 2014 Środa  – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica...

Turmiej halowy Skrzat U6 Bieruń 10.03.2019

W niedziele grupa Skrzat U6 rozegra turniej halowy w Bieruniu  Kadra K.Ziora, T.Sarzyński, F.Rams, M.Otte-Borges, O.Myśliwiec, J.Młocek, K.Ciecieręga, F.Bednarz, A.Kamiński,...