Grupa Akademia Sparty – Rodzice

Szanowni Państwo,

Prezentujemy zasady dotyczące funkcjonowania stron akademiasparty.pl, sparta.katowice.pl, oraz naszego fanpage na Facebooku czyli facebook.com/SpartaKatowice:

  • na stronie internetowej publikujemy ogólne, bieżące sprawy dotyczące Akademii Sparty i klubu Sparta Katowice oraz m.in. relacje z meczy, turniejów wszystkich drużyn klubu. Również tylko na stronie publikowane są powołania, kadry na mecze i turnieje.
  • na ogólnym profilu na facebooku prezentujemy wybrane wiadomości ze strony Akademii Sparty i Sparty Katowice oraz ze względu na łatwość i funkcjonalność często pojawiają się tam zdjęcia i krótkie relacje z obozów, treningów czy też meczy
  • każda grupa może prowadzić własne fanpage i klub nie ingeruje w ich funkcjonowanie ale prosimy aby zawarte treści było zgodne z ogólnie przyjętą filozofią szkolenia w Akademii Sparty. 

NOWOŚĆ:

W celu uporządkowania sytemu komunikacji pomiędzy Akademią o rodzicami została założona na facebooku grupa zamknięta: Akademia Sparty – Rodzice

Będą na niej podawane informacje dotyczące całej akademii ale tylko te, które mają trafić bezpośrednio do Was jako rodziców naszych zawodników. Będą to m.in. informacje o systemie szkolenia, ofertach specjalnych skierowanych do klubu, materiały szkoleniowe dotyczące zawartości realizowanych na treningach itp.

Rozumiemy, że nie wszyscy korzystają z facebooka natomiast na tą chwilę jest to najprostszy sposób dotarcia do większości rodziców w sposób bezproblemowy i kontrolowany.

Proszę dołączać do grupy klikając link: Akademia Sparty – Rodzicelub wpisując na FB frazę Akademia Sparty – Rodzice

 

 

info

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szanowni Państwo,
ze względu na uruchomienie nowego serwisu Sparty Katowice dostępnego pod adresem sparta.katowice.pl, strona akademiasparty.pl nie będzie aktualizowana. Strona akademiasparty.pl będzie widoczna tylko do końca kwietnia 2020 r.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony sparta.katowice.pl

Zarząd Sparty Katowice