Harmonogram zajęć od 26.02 do 04.03.2018 – aktualizacja na dzień 01.03
W nadchodzącym tygodniu trenujemy zgodnie z poniższym harmonogramem.
Informujemy że zajęcia w hali spodka zostają odwołane ze względu na organizowane tam imprezy.
W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem koordynatorem 791-501-330
Trening Bramkarski
Czwartek – 17:00 Rapid – wszyscy bramkarze – ODWOŁANY
Jeżeli trening bramkarski pokrywa się z zajęciami w grupie wybieramy zajęcia bramkarskie
Przedszkolaki 2013
Wtorek – trening godzina 17:30 3LO Mickiewicz
Sobota – trening godzina 9:30 3LO Mickiewicz
Przedszkolaki 2012
Wtorek – trening godzina 17:30 Giszowiec
Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu
Żak młodszy (2010-11) grupa niebieska
Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu
Środa – trening godzina 17:30 Mickiewicz
Żak młodszy (2010) grupa biała
Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu
Środa – sparing godzina 16:30 Sosnowiec. Ulica Orląt Lwowskich 70. Hala jest przed termoizolacją zalecane jest ubranie się w dres oraz odzież termo aktywną
Sobota – trening godzina 11:00 Mickiewicz
Skrzat (2011)
Wtorek – trening godzina 17:30 Giszowiec
Środa – sparing godzina 17:45 Sosnowiec. Ulica Orląt Lwowskich 70. Hala jest przed termoizolacją zalecane jest ubranie się w dres oraz odzież termo aktywną
Sobota – trening godzina 12:30 Mickiewicz
Żak 2009 grupa niebieska
Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu
Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu
Żak 2009 grupa biała
Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu
Piątek – trening 18:00 Kopalnia Futbolu
Niedziela – turniej halowy Ruda Śląska
Orlik Młodszy 2008
Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu
Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu
Sobota – turniej halowy Łaziska Górne
Orlik 2007
Czwartek – sparing godzina 16:30 Mysłowice ulica Gwarków
Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu
Sobota – sparing Dąbrowa Górnicza ulica M.Konopnickiej 29. Zbiórka 7:30 na miejscu – ODWOŁANE
Młodzik Młodszy 2006
Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu
Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu
Niedziela – sparing godzina 10:00 Rapid