Harmonogram zajęć od 02.12 do 08.12.2019
W nadchodzącym tygodniu trenujemy i gramy zgodnie z poniższym harmonogramem.
Trening bramkarzy
Środa – trening godzina 17:00 Rapid
Czwartek – trening godzina 17:30 ośrodek sportowy Hetman ulica Siwka 2
Jeżeli zajęcia pokrywają się z treningiem drużynowym, bramkarz wybiera swoje zajęcia bramkarskie.
Przedszkolak U5 – rocznik 2015
Wtorek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz
Czwartek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz
Skrzat U6 – rocznik 2014
Środa – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz
Czwartek – trening godzina 18:00 hala na 3LO Mickiewicz ( wyjątkowo )
Skrzat U7 – rocznik 2013
Środa – trening godzina 17:00 mała hala spodek
Piątek – trening godzina 18:00 mała hala spodek
Żak U8 grupa niebieska – rocznik 2012
Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Sobota – sparing SP 54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 ( hala ) godzina 10:00 do 11:30
Żak U8 grupa biała – rocznik 2012/13
Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Sobota – sparing SP 54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 ( hala ) godzina 11:30 do 13:00
Żak U9 grupa biała – rocznik 2011
Wtorek – trening godzina 17:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem )
Czwartek – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem )
Żak U9 grupa niebieska – rocznik 2011
Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Środa – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem)
Orlik U10 grupa biała – rocznik 2010
Wtorek – trening godzina 17:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem )
Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2
Piątek – trening godzina 17:00 Rapid
Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2010
Poniedziałek – trening godzina 17:00 mała hala spodek
Środa – trening godzina 18:00 3LO imienia Mickiewicza na ulicy Mickiewicza
Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2
Orlik U11 grupa niebieska – rocznik 2009
Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2
Czwartek – trening godzina 17:00 Rapid
Piątek – trening godzina 18:30 Rapid
Orlik U11 grupa biała – rocznik 2009
Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2
Czwartek – trening godzina 17:00 Rapid
Piątek – trening godzina 18:30 Rapid
Sobota – turniej Tychy
Niedziela – sparing Rapid
Młodzik U12 – rocznik 2008
Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2
Piątek – trening godzina 17:00 Rapid
Niedziela – sparing Rapid
Młodzik U13 – rocznik 2007
Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Rapid
Czwartek – trening godzina 18:30 Rapid
Piątek – trening godzina 18:30 Rapid
Trampkarz U14 – rocznik 2006
Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid
Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid
Środa – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem )
Czwartek – trening 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem )
Junior młodszy U16 – rocznik 2004/05
Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 19:00 Rapid
Środa – trening godzina 18:30 Rapid
Piątek – trening godzina 18:30 Rapid