Harmonogram zajęć od 04.03 do 10.03.2019 – aktualizacja na dzień 04.03.2019
Trening Bramkarski
Czwartek godzina 17:30 Rapid
Przedszkolak U5 – rocznik 2014
Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Sobota – trening godzina 10:00 Mickiewicz
Skrzat U6 – rocznik 2013
Środa – trening godzina 17:00 Mickiewicz
Sobota – trening godzina 11:00 Mickiewicz
Niedziela – turniej halowy Bieruń
Skrzat U7 grupa niebieska – rocznik 2012
Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Niedziela – turniej halowy Bieruń
Skrzat U7 grupa biała – rocznik 2012/13
Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Sobota – sparing godzina 14:00 Rapid
Żak U8 – rocznik 2011
Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid
Piątek – trening godzina 17:00 Rapid
Sobota – Turniej halowy Bieruń
Niedziela – Turniej halowy Siemianowice Śląskie
Żak U9 grupa biała – rocznik 2010
Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Żak U9 grupa niebieska – rocznik 2010/11
Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Środa – trening godzina 18:00 Rapid
Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2009
Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid
Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Rapid
Piątek – trening godzina 17:00 Rapid
Orlik U10 grupa biała – rocznik 2009
Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid
Środa – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Rapid
Czwartek – trening godzina 18:30 Rapid
Sobota – sparing Piekary Śląskie godzina 9:30 Piekary Śląskie ulica Olimpijska 3
Orlik U11 – rocznik 2008
Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid
Środa – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid
Piątek – trening godzina 17:00 Rapid
Młodzik U12 – rocznik 2007
Poniedziałek – trening godzina 18:30 hala sportowa ZSTiO nr 2 ulica Mikołowska 131
Środa – trening godzina 18:30 hala sportowa ZSTiO nr 2 ulica Mikołowska 131
Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:30 Rapid
Piątek – trening godzina 18:30 Rapid
Sobota – liga RedBox
Młodzik starszy U13 – rocznik 2006
Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid
Czwartek – trening godzina 18:30 Rapid
Piątek – trening godzina 18:30 Rapid
Sobota – zajęcia motoryczne godzina 10:00 Rapid