Harmonogram zajęć od 04.11 do 10.11.2019
W nadchodzącym tygodniu trenujemy i gramy zgodnie z poniższym harmonogramem.
Trening bramkarzy
Środa – trening godzina 17:00 Rapid
Czwartek – trening godzina 17:30 ośrodek sportowy Hetman ulica Siwka 2
Jeżeli zajęcia pokrywają się z treningiem drużynowym, bramkarz wybiera swoje zajęcia bramkarskie.
Przedszkolak U5 – rocznik 2015
Wtorek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz
Czwartek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz
Skrzat U6 – rocznik 2014
Środa – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz
Piątek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz
Sobota – turniej halowy Bieruń godzina 13:30 zbiórka ulica Warszawska 294A
Skrzat U7 – rocznik 2013
Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Sobota – turniej halowy Bieruń ulica Warszawska 294A ( zbiórka w miejscu rozgrywania turnieju godzina 8:00) –
Żak U8 grupa niebieska – rocznik 2012
Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Czwartek – sparing godzina 16:30 Czeladź ulica Sportowa 2 ( boisko Orlik)
Niedziela – turniej halowy Bieruń ulica Warszawska 294A ( zbiórka w miejscu rozgrywania zawodów godzina 13:00) –
Żak U8 grupa biała – rocznik 2012/13
Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Czwartek – sparing godzina 17:45 Czeladź ulica Sportowa 2 ( boisko Orlik )
Niedziela – turniej halowy Bieruń ulica Warszawska 294A ( zbiórka w miejscu rozgrywania zawodów godzina 8:00)
Żak U9 grupa biała – rocznik 2011
Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid
Środa – trening godzina 17:00 Rapid
Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Żak U9 grupa niebieska – rocznik 2011
Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid
Środa – trening godzina 17:00 Rapid
Orlik U10 grupa biała – rocznik 2010
Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid
Wtorek – trening godzina 18:30 Rapid
Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2
Piątek – trening godzina 17:00 Rapid
Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2010
Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid
Środa – trening godzina 18:30 Rapid
Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2
Niedziela – sparing godzina 12:00 Sosnowiec Aleja Mireckiego 21 ( zbiórka 11:30 w miejscu rozgrywania sparingu)
Orlik U11 grupa niebieska – rocznik 2009
Poniedziałek – spotkanie ligowe 17:00 Rapid ( zbiórka godzina 16:15 )
Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2
Środa – trening godzina 18:30 Rapid
Piątek – trening godzina 18:30 Rapid
Orlik U11 grupa biała – rocznik 2009
Poniedziałek – spotkanie ligowe godzina 17:00 Siemianowice Śląskie ( zbiórka godzina 16:15 w miejscu rozgrywania zawodów – Park Pszczelnik )
Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2
Środa – trening godzina 18:30 Rapid
Czwartek – spotkanie ligowe godzina 17:00 Rapid ( zbiórka godzina 16:15)
Piątek – trening godzina 18:30 Rapid
Niedziela – spotkanie ligowe godzina 14:30 Rapid ( zbiórka godzina 13:45)
Młodzik U12 – rocznik 2008
Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 19:00 os Hetman ulica Siwka 2
Środa – trening godzina 17:00 Rapid
Piątek – trening godzina 17:00 Rapid
Młodzik U13 – rocznik 2007
Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid
Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Rapid
Środa – trening godzina 17:00 Rapid
Piątek – trening godzina 17:00 Rapid
Sobota – spotkanie ligowe godzina 16:00 Rapid ( zbiórka godzina 15:00)
Trampkarz U14 – rocznik 2006
Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid
Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid
Środa – trening godzina 17:00 Rapid
Piątek – trening godzina 17:00 Rapid
Sobota – spotkanie ligowe godzina 13:30 Rapid ( zbiórka godzina 12:30 )
Junior młodszy U16 – rocznik 2004/05
Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 19:00 Rapid
Środa – trening godzina 18:30 Rapid
Piątek – trening godzina 18:30 Rapid
Niedziela – spotkanie ligowe godzina 12:00 Rapid ( zbiórka godzina 11:00)