Harmonogram zajęć od 04.11 do 10.11.2019

 W nadchodzącym tygodniu trenujemy i gramy zgodnie z poniższym  harmonogramem. 

 

Trening bramkarzy 

Środa – trening godzina 17:00  Rapid 

Czwartek – trening godzina 17:30 ośrodek sportowy Hetman ulica Siwka 2 

Jeżeli zajęcia pokrywają się z treningiem drużynowym, bramkarz wybiera swoje zajęcia bramkarskie.

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2015

Wtorek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz  

Czwartek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz 

 

Skrzat U6 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz

Piątek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz 

Sobota – turniej halowy Bieruń godzina 13:30 zbiórka ulica Warszawska 294A 

 

Skrzat U7 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Sobota – turniej halowy Bieruń ulica Warszawska 294A ( zbiórka w miejscu rozgrywania turnieju godzina 8:00) –

 

Żak U8 grupa niebieska – rocznik 2012

Środa – trening  godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Czwartek – sparing godzina 16:30 Czeladź ulica Sportowa 2 ( boisko Orlik) 

Niedziela – turniej halowy Bieruń ulica Warszawska 294A ( zbiórka w miejscu rozgrywania zawodów godzina 13:00) – 

 

Żak U8 grupa biała – rocznik 2012/13

Środa  – trening  godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Czwartek – sparing godzina 17:45 Czeladź ulica Sportowa 2 ( boisko Orlik ) 

Niedziela – turniej halowy Bieruń ulica Warszawska 294A ( zbiórka w miejscu rozgrywania zawodów godzina 8:00)  

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2011 

Poniedziałek  – trening  godzina 18:30 Rapid 

Środa  – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Żak U9 grupa niebieska  – rocznik 2011 

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

 Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek – trening godzina 18:30 Rapid  

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid  

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Niedziela – sparing godzina 12:00 Sosnowiec  Aleja Mireckiego 21 ( zbiórka 11:30 w miejscu rozgrywania sparingu)

 

Orlik U11 grupa niebieska – rocznik 2009 

Poniedziałek – spotkanie ligowe 17:00 Rapid  ( zbiórka godzina 16:15 )

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – trening  godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Orlik U11 grupa biała – rocznik 2009

Poniedziałek – spotkanie ligowe godzina 17:00 Siemianowice Śląskie  ( zbiórka godzina 16:15 w miejscu rozgrywania zawodów – Park Pszczelnik  ) 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid  

Czwartek – spotkanie ligowe godzina 17:00 Rapid ( zbiórka godzina 16:15)

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

Niedziela – spotkanie ligowe godzina 14:30 Rapid ( zbiórka godzina 13:45) 

 

Młodzik  U12 – rocznik 2008

Wtorek  – zajęcia motoryczne godzina 19:00 os Hetman ulica Siwka 2

Środa – trening godzina 17:00 Rapid  

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Młodzik  U13 – rocznik 2007

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Rapid 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – spotkanie ligowe godzina 16:00 Rapid ( zbiórka godzina 15:00)

 

Trampkarz U14 – rocznik 2006 

Poniedziałek  – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – spotkanie ligowe godzina 13:30 Rapid ( zbiórka godzina 12:30 )

 

Junior młodszy U16 – rocznik 2004/05

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 19:00 Rapid

Środa – trening godzina 18:30 Rapid  

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid  

Niedziela – spotkanie ligowe godzina 12:00 Rapid ( zbiórka godzina 11:00) 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.