Harmonogram zajęć od 07.01 do 13.01.2019 – aktualizacja

W najbliższym tygodniu trenujemy według poniższego harmonogramu.

 

Trening Bramkarski

Czwartek godzina 17:30 Rapid 

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – trening godzina 10:30 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

 

Skrzat U6 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 17:00 Mickiewicz 

Sobota – trening godzina 10:00 Mickiewicz 

 

Skrzat U7 grupa niebieska – rocznik 2012

Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Czwartek – sparing godzina 17:00 Sosnowiec ulica Grota Roweckiego 66

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 

Skrzat U7 grupa biała – rocznik 2012/13

Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Czwartek – sparing godzina 18:00 Sosnowiec ulica Grota Roweckiego 66

Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Żak U8 – rocznik 2011

Poniedziałek – trening godzina 17:00 SP 54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

Czwartek – sparing godzina 18:30.  Sosnowiec ulica Kresowa 1 

Piątek – trening godzina 17:00 Sp54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek  – trening godzina 17:00 Spodek

Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – sparing godzina 12:00 SP54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9

 

Żak U9 grupa niebieska – rocznik 2010/11

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Środa – trening  godzina 17:00 Spodek

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2009

Poniedziałek  – zajęcia motoryczne godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Czwartek – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1 

Piątek – trening godzina 18:00 Spodek

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2009

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid

Czwartek – zajęcia motoryczne 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1 

Piątek – sparing godzina 17:00 Gliwice 

 

Orlik U11 – rocznik 2008

Poniedziałek – zajęcia motoryczne godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Czwartek – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1 

Piątek – trening godzina 18:00 Spodek 

 

Młodzik U12 – rocznik 2007

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Mickiewicz 

Czwartek – trening  godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1 

Piątek – trening godzina 18:30 SP54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

Sobota – sparing godzina 10:00 Rapid 

 

Młodzik starszy U13 – rocznik 2006

Wtorek – trening godzina 18:30 Rapid 

Czwartek – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1 

Sobota – zajęcia motoryczne godzina 11:30  Mickiewicz 

 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.