Harmonogram zajęć od 07.10 do 13.10.2019 – aktualizacja na dzień 07.10

W najbliższym tygodniu trenujemy i gramy według poniższego harmonogramu. 

 

Trening bramkarzy 

Środa – trening godzina 17:00  Rapid 

Czwartek – trening godzina 17:30 ośrodek sportowy Hetman ulica Siwka 2 

Jeżeli zajęcia pokrywają się z treningiem drużynowym, bramkarz wybiera swoje zajęcia bramkarskie.

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2015

Wtorek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz  

 Piątek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz 

 

Skrzat U6 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 17:00 mała hala spodka 

Piątek – trening godzina 18:00 mała hala spodka 

 

Skrzat U7 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 17:00 mała hala spodka 

Piątek  – trening godzina 18:00 mała hala spodka 

 

Żak U8 grupa niebieska – rocznik 2012

Środa – trening  godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

Niedziela – liga żaków – zbiórka godzina 10:30 Rapid 

 

Żak U8 grupa biała – rocznik 2012/13

Środa  – trening  godzina 18:30 Rapid 

Piątek – liga żaków godzina 17:00 Rapid 

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2011 

Poniedziałek  – trening  godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – spotkanie ligowe godzina 17:00 Rapid (zbiórka 16:15) 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Żak U9 grupa niebieska  – rocznik 2011 

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

 Środa – trening godzina 18:30 Rapid  

Niedziela  liga żaków 

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Piątek  – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – spotkanie ligowe godzina 16:00 Mikołów (zbiórka w miejscu rozgrywania zawodów godzina 15:30) 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid  

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2 

 

 

Orlik U11 grupa niebieska – rocznik 2009 

Poniedziałek – spotkanie ligowe 16:00 Katowice-Szopienice (zbiórka 15:15 w miejscu rozgrywania zawodów ulica 11 listopada 16 ) 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – trening  godzina 17:00 Rapid 

Piątek  – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Orlik U11 grupa biała – rocznik 2009

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid 

Piątek  – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Młodzik  U12 – rocznik 2008

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek  – zajęcia motoryczne godzina 19:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Czwartek – spotkanie ligowe godzina 16:30 Rapid (zbiórka 15:45 Rapid)

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid

Niedziela – spotkanie ligowe Imielin godzina 9:00 (zbiórka godzina 7:30 Rapid – przejazd busem ) 

 

Młodzik  U13 – rocznik 2007

Poniedziałek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 mała hala spodka 

Środa – spotkanie ligowe godzina 16:30 Rapid (zbiórka godzina 15:45 Rapid) 

Czwartek – spotkanie ligowe godzina 16:00 Ruda Śląska (zbiórka godzina 15:15)  

Piątek  – trening godzina 17:00 Rapid

Sobota – spotkanie ligowe godzina 9:00 Ruda Śląska (zbiórka Rapid godzina 7 :45 przejazd busem ) 

 

Trampkarz U14 – rocznik 2006 

Poniedziałek  – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – trening godzina 18:30 Rapid 

Środa – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – spotkanie ligowe godzina 16:00 Rapid ( zbiórka 15:00 Rapid ) 

 

Junior młodszy U16 – rocznik 2004/05

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – spotkanie ligowe godzina 18:30 Rapid (zbiórka 17:30 Rapid)  

Środa – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

Sobota – spotkanie ligowe godzina 13:30 Rapid (zbiórka 12:30 Rapid )

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.