Harmonogram zajęć od 08.04 do 14.04.2019 – aktualizacja na dzień 12.04

Trening Bramkarski

Środa godzina 19:00 Rapid 

Czwartek godzina 17:30 Rapid 

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 17:00 Rapid

Piątek  – trening godzina 17:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 

Skrzat U6 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 17:00 Rapid 

Sobota  – trening godzina 9:30 Mickiewicz 

 

Skrzat U7 grupa niebieska – rocznik 2012

Wtorek – sparing Czeladź ulica Sportowa 1 godzina 16:30

Środa – trening  godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 

Skrzat U7 grupa biała – rocznik 2012/13

Wtorek – sparing Czeladź ulica Sportowa 1 godzina 17:45

Środa  – trening  godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 

Żak U8 grupa biała – rocznik 2011 

Wtorek  – trening  godzina 17:00 Rapid 

Środa – trening godzina 18:00 Rapid

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – liga żaków godzina 13:00  Chorzów (zbiórka 12:30)

 

Żak U8 grupa niebieska  – rocznik 2011 

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek  – trening godzina 18:30 Rapid

Środa – trening godzina 18:30 Rapid 

Niedziela – liga żaka godzina 14:00 Rapid 

 

Żak U9 grupa niebieska – rocznik 2010

Poniedziałek – trening  godzina 17:00 Rapid

Piątek – trening  godzina 18:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Niedziela – sparing godzina 15:30 Rapid 

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2009 

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid

Wtorek – spotkanie ligowe godzina 16:00 Ruda Śląska 

Środa – zajęcia motoryczne  godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2009

Wtorek – spotkanie ligowe godzina 17:00 Rapid 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Orlik U11 – rocznik 2008

Poniedziałek –  spotkanie ligowe  godzina 16:30 Mysłowice 

Środa –  zajęcia motoryczne 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Młodzik U12 – rocznik 2007

Środa – trening godzina 18:30 Rapid 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid  

Sobota – spotkanie ligowe godzina 11:00 Rapid 

 

Młodzik starszy U13 – rocznik 2006

Poniedziałek  – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – trening godzina 18:30 Rapid 

Środa – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – spotkanie ligowe godzina 17:00 Chorzów 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.