Harmonogram zajęć od 10.12 do 16.12.2018 – aktualizacja na dzień 12.12
W najbliższym tygodniu trenujemy według poniższego harmonogramu.
Trening Bramkarski
Czwartek godzina 17:30 Rapid
Przedszkolak 2014 – rocznik 2014
Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Sobota – sparing godzina od 9 do 10:30 hala sportowa Katowice-Szopienice ulica 11 Listopada 16
Skrzat U6 – rocznik 2013
Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Sobota – sparing godzina 9 do 10:30 hala sportowa Katowice – Szopienice ulica 11 Listopada 16
Skrzat U7 grupa biała – rocznik 2012
Poniedziałek – sparing godzina 18:00 Chorzów ulica Styczyńskiego 32
Środa – trening godzina 17:00 Mickiewicz
Sobota – sparing godzina 11 do 13 hala sportowa Katowice – Szopienice ulica 11 Listopada 16
Skrzat U7 grupa niebieska – rocznik 2012/13
Poniedziałek – sparing godzina 17:00 Chorzów ulica Styczyńskiego 32
Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Sobota – sparing godzina 11 do 13 hala sportowa Katowice – Szopienice ulica 11 Listopada 16
Żak U8 – rocznik 2011
Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Sobota – sparing godzina 12:45 do 14:15 Siemianowice Śląskie ulica E.Orzeszkowej KS. Michał
Niedziela – turniej halowy Chrzanów godzina 14:30
Żak U9 grupa biała – rocznik 2010
Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Sobota – sparing (hala) godzina 11:30 Siemianowice Śląskie ulica E.Orzeszkowej KS. Michał
Sobota – sparing (hala) godzina 9:00 SP 53 Katowice Giszowiec ulica Wojciecha 9
Żak U9 grupa niebieska – rocznik 2010/11
Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Sobota – sparing (hala) godzina 15:15 Siemianowice Śląskie ulica E.Orzeszkowej KS. Michał
Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2009
Wtorek – trening godzina 17:00 Mickiewicz
Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1
Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Orlik U10 grupa biała – rocznik 2009
Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid
Czwartek – zajęcia motoryczne 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1
Piątek – trening godzina 18:30 Sp54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9
Sobota – sparing (hala) godzina 10:15 Siemianowice Śląskie ulica E.Orzeszkowej KS. Michał
Orlik U11 – rocznik 2008
Poniedziałek – zajęcia motoryczne godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Czwartek – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1
Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Sobota – sparing (hala) godzina 9:00 Siemianowice Śląskie ulica E.Orzeszkowej KS.Michał
Młodzik U12 – rocznik 2007
Poniedziałek – zajęcia motoryczne godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Wtorek – sparing godzina 17:00 Rapid
Środa – sparing godzina 17:00 Rapid
Czwartek – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1
Sobota – sparing (hala) godzina 7:45 Siemianowice Śląskie ulica E.Orzeszkowej KS. Michał
Młodzik U13 – rocznik 2006
Poniedziałek – sparing Chorzów godzina 16:30
Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Rapid
Czwartek – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1
Piątek – trening godzina 17:00 Sp54 Katowice-Giszowiec ulica Wojciecha 9