Harmonogram zajęć od 11.03 do 17.03.2019 – aktualizacja na dzień 11.03.2019

Trening Bramkarski

Czwartek godzina 17:30 Rapid 

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – trening godzina 10:00 Mickiewicz 

 

Skrzat U6 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 17:00 Spodek 

Sobota  – trening godzina 11:00 Mickiewicz 

 

Skrzat U7 grupa niebieska – rocznik 2012

Środa – trening  godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Skrzat U7 grupa biała – rocznik 2012/13

Środa  – trening  godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Żak U8 – rocznik 2011

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Spodek 

Wtorek  – trening  godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:00 Spodek 

Sobota – Turniej halowy Żywiec

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek  – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – sparing godzina 12:00 Rapid 

 

Żak U9 grupa niebieska – rocznik 2010/11

Poniedziałek – trening  godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Środa – trening  godzina 17:00 Rapid 

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2009 

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid

Środa – trening godzina 18:30 Rapid 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:30  Rapid 

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2009

Poniedziałek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Rapid 

Wtorek  – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:00 Rapid 

Niedziela – Sparta Cup 

 

Orlik U11 – rocznik 2008

Poniedziałek –  zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid

Środa – trening  godzina 18:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – Liga RedBox (zbiórka godzina 15:00)

 

Młodzik U12 – rocznik 2007

Poniedziałek  – trening godzina 18:30 hala sportowa ZSTiO nr 2 ulica Mikołowska 131

Środa  – trening godzina 18:30 Rapid

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid / badania godzina 17:00 Rapid 

 

Młodzik starszy U13 – rocznik 2006

Poniedziałek  – zajęcia motoryczne godzina 19:00 Rapid 

Wtorek – trening  godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid / badania godzina 18:15 Rapid 

 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.