Harmonogram zajęć od 13.05 do 19.05.2019

W najbliższym tygodniu trenujemy oraz gramy zgodnie z poniższym harmonogramem. 

 

Trening Bramkarski

Środa godzina 19:00 Rapid – zajęcia odwołane 

Czwartek godzina 17:30 Rapid 

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 17:00 Rapid – zajęcia odwołane 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Skrzat U6 – rocznik 2013

Wtorek – trening  godzina 17:00 Rapid 

Sobota – trening godzina 10:00 Rapid + turniej Bytom 

 

Skrzat U7 grupa niebieska – rocznik 2012

Środa – trening  godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Niedziela – rozgrywki Deichmann

 

Skrzat U7 grupa biała – rocznik 2012/13

Środa  – trening  godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening  godzina 18:30 Rapid 

Niedziela – rozgrywki Deichmann

 

Żak U8 grupa biała – rocznik 2011 

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek  – trening  godzina 17:00 Rapid 

Piątek – liga żaka Siemianowice Śląskie godzina 16:30 

 

Żak U8 grupa niebieska  – rocznik 2011 

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid 

Niedziela – rozgrywki Deichmann 

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid

Środa – trening godzina 18:00 Rapid 

Niedziela – rozgrywki Deichmann

 

Żak U9 grupa niebieska – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening  godzina 18:30 Rapid 

Niedziela – rozgrywki Deichmann

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2009 

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – sparing Mikołów godzina 18:00 (zbiórka godzina 17:15) 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2009

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – spotkanie ligowe godzina 17:00 Rapid 

Środa – zajęcia motoryczne godzina 19:00 Rapid 

Czwartek – trening godzina 18:30 OŚ Kolejarz ulica Alfreda 1 

 

Orlik U11 – rocznik 2008

Poniedziałek – spotkanie ligowe godzina 16:30 Siemianowice Śląskie 

Środa – trening  godzina 18:30 Rapid 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Młodzik U12 – rocznik 2007 

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:30 Rapid 

Sobota – spotkanie ligowe godzina 13:00 Rapid 

 

Młodzik starszy U13 – rocznik 2006

Wtorek – trening godzina 18:30 Rapid 

Środa – spotkanie ligowe godzina 17:00 Rapid

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

Niedziela – spotkanie ligowe godzina 12:30 Rapid 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.