Harmonogram zajęć od 14.01 do 20.01.2019 – aktualizacja na dzień 15.01.19

W najbliższym tygodniu trenujemy według poniższego harmonogramu.

 

Trening Bramkarski

Czwartek godzina 17:30 Rapid 

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – trening godzina 11:00 Mickiewicz 

 

Skrzat U6 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 17:00 Mickiewicz 

Sobota – turniej halowy Czeladź 

 

Skrzat U7 grupa niebieska – rocznik 2012

Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 

Skrzat U7 grupa biała – rocznik 2012/13

Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – turniej halowy Czeladź 

 

Żak U8 – rocznik 2011

Poniedziałek – trening godzina 17:00 SP 54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

Wtorek – sparing godzina 17:00 Czeladź ulica Sportowa 2 (hala)

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek  – trening godzina 17:00 Spodek

Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Żak U9 grupa niebieska – rocznik 2010/11

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Środa – trening  godzina 17:00 Spodek

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2009

Poniedziałek  – zajęcia motoryczne godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Środa – trening godzina 17:00 Spodek 

Piątek – trening godzina 18:00 Spodek

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2009

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – zajęcia motoryczne godzina 13:00 Mickiewicz

 

Orlik U11 – rocznik 2008

Poniedziałek – zajęcia motoryczne godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:00 Spodek 

Sobota – Liga RedBox

Niedziela – sparing godzina 10:00 Rapid 

 

Młodzik U12 – rocznik 2007

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Mickiewicz 

Środa – trening  godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – sparing godzina 14:00 hala SP54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

 

Młodzik starszy U13 – rocznik 2006

Wtorek – trening godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid

Sobota – zajęcia motoryczne godzina 14:00  Mickiewicz 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.