Harmonogram zajęć od 16.09 do 22.09.2019 – aktualizacja na dzień 17.09

W tym tygodniu trenujemy zgodnie z poniższym harmonogramem. 

 

Trening bramkarzy 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

Czwartek – trening godzina 17:30 ośrodek sportowy Hetman ulica Siwka 2 

Jeżeli zajęcia pokrywają się z treningiem drużynowym, bramkarz wybiera swoje zajęcia bramkarskie.

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2015

Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid 

Czwartek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Skrzat U6 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 17:00 Rapid

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – sparing godzina 10:00 Rapid 

 

Skrzat U7 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 17:00 Rapid

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Żak U8 grupa niebieska – rocznik 2012

Środa – trening  godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Niedziela liga żaków godzina 11:00 ulica Zamkowa 1 Mikołów (zbiórka 10:15)

 

Żak U8 grupa biała – rocznik 2012/13

Środa  – trening  godzina 17:00 Rapid

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

Niedziela –  liga żaków godzina 11:30 Rapid (zbiórka godzina 10:45)

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2011 

Poniedziałek  – trening  godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – spotkanie ligowe godzina 17:00 Świętochłowice ulica Bytomska 40 (zbiórka 16:15) 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Żak U9 grupa niebieska  – rocznik 2011 

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid 

Sobota liga żaków Katowice ulica Sołtysia godzina 9:30 (zbiórka godzina 8:45) 

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek – spotkanie ligowe  godzina 18:30 Rapid

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Piątek  – trening godzina 18:30 Rapid

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – spotkanie ligowe godzina 17:00 Katowice

Środa – trening godzina 18:30 Rapid 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2 

 

 

Orlik U11 grupa niebieska – rocznik 2009 

Poniedziałek – spotkanie ligowe 17:00 Rapid 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek  – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Orlik U11 grupa biała – rocznik 2009

Poniedziałek – spotkanie ligowe Ruda Śląska godzina 16:00 ulica Czarnoleśna 12

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa  – trening godzina 17:00 Rapid

Czwartek – spotkanie ligowe godzina 16:00 OS Kolejarz ulica Alfreda 1 ( zbiórka 15:15)

Piątek  – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Młodzik  U12 – rocznik 2008

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek  – zajęcia motoryczne godzina 19:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Niedziela – spotkanie ligowe godzina 15:15 Ruda Śląska ulica Czarnoleśna 12 (zbiórka godzina 14:15) 

 

Młodzik  U13 – rocznik 2007

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – zajęcia motoryczne  godzina 17:00 Rapid 

Czwartek – trening godzina 18:30 Rapid 

Piątek  – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – spotkanie ligowe godzina 10:00 Chorzów ulica Pokoju 6

 

Trampkarz U14 – rocznik 2006 

Poniedziałek  – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid 

Czwartek – spotkanie ligowe  godzina 16:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – spotkanie ligowe godzina 11:00 Rapid 

 

Junior młodszy U16 – rocznik 2004/05

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 19:00 Rapid 

Czwartek – trening godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

Sobota – spotkanie ligowe godzina 15:00 Chorzów ulica Wolności 1 (zbiórka godzina 14:00) 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.