Harmonogram zajęć od 16.12 do 19.12

W nadchodzącym tygodniu trenujemy i gramy zgodnie z poniższym  harmonogramem. 

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2015

Wtorek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz   – odwołany 

Czwartek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz

 

Skrzat U6 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz

 

Skrzat U7 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 17:00 mała hala spodek (trening potrwa godzinę ) 

 

Żak U8 grupa niebieska – rocznik 2012

Środa – trening  godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Czwartek – testy sprawnościowe godzina 17:00 Sosnowiec hala Kresowa ( boisko pod balonem )

 

Żak U8 grupa biała – rocznik 2012/13

Środa  – trening  godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Czwartek – testy sprawnościowe godzina 17:00  Sosnowiec hala Kresowa ( boisko pod balonem ) 

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2011 

Wtorek  – trening godzina 17:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem ) 

Środa – testy sprawnościowe godzina 18:30 Sosnowiec hala Kresowa ( boisko pod balonem ) 

 

Żak U9 grupa niebieska  – rocznik 2011 

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 Środa – testy sprawnościowe  godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem) 

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2010

Wtorek – trening godzina 17:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem ) 

Środa – testy sprawnościowe godzina 18:30 Sosnowiec hala Kresowa ( boisko pod balonem ) 

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 17:00 mała hala Spodek 

Czwartek – testy sprawnościowe godzina 17:00 Sosnowiec hala Kresowa ( boisko pod balonem ) 

 

Orlik U11 grupa niebieska – rocznik 2009 

 Poniedziałek – trening  godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Środa – testy sprawnościowe godzina 18:30 Sosnowiec hala Kresowa ( boisko pod balonem )

 

Orlik U11 grupa biała – rocznik 2009

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Środa – testy sprawnościowe godzina 18:30 Sosnowiec hala Kresowa ( boisko pod balonem )

 

Młodzik  U12 – rocznik 2008

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Czwartek – testy sprawnościowe godzina 17:00 Sosnowiec hala Kresowa ( boisko pod balonem ) 

 

Młodzik  U13 – rocznik 2007

Wtorek – trening  godzina 17:00 Rapid 

Czwartek – testy sprawnościowe  godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem ) 

 

Trampkarz U14 – rocznik 2006  

Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid

Czwartek – testy sprawnościowe godzina 18:30 Sosnowiec hala Kresowa ( boisko pod balonem ) 

 

Junior młodszy U16 – rocznik 2004/05

Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid 

Czwartek – testy sprawnościowe godzina 18:30 Sosnowiec hala Kresowa ( boisko pod balonem )

 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.