Harmonogram zajęć od 17.12 do 23.12.2018 – aktualizacja na dzień 19.12.18

W najbliższym tygodniu trenujemy według poniższego harmonogramu.

 

Trening Bramkarski

Wtorek –  godzina 17:30 Rapid (jednorazowo)

 

Przedszkolak 2014 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – trening godzina 13:00 SP54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

 

Skrzat U6 – rocznik 2013

Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – trening godzina 13:00 SP54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

 

Skrzat U7 grupa biała – rocznik 2012

Środa – trening godzina 17:00 Mickiewicz

Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Skrzat U7 grupa niebieska – rocznik 2012/13

Wtorek – trening godzina 17:00 Mickiewicz 

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Żak U8 – rocznik 2011

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Sp 54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

Piątek  – trening  godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek  – trening godzina 17:00 SP54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

Środa – trening  godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Żak U9 grupa niebieska – rocznik 2010/11

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – sparing godzina 11 do 13 SP54 (hala) Katowice-Giszowiec ulica Wojciecha 9 (zbiórka 10:45, gramy w niebieskich koszulkach treningowych)

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2009

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu 

Czwartek – 17:00 Sosnowiec ulica Kresowa 1 – obowiązkowe testy motoryczne 

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu 

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2009

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu

Wtorek – sparing godzina 16:00 Kopalnia Futbolu 

Czwartek –  17:00 Sosnowiec ulica Kresowa 1 – obowiązkowe testy sprawnościowe 

Sobota – halowa liga RedBox

 

Orlik U11 – rocznik 2008

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu 

Czwartek – 17:00 Sosnowiec ulica Kresowa 1 – obowiązkowe testy sprawnościowe 

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – halowa liga Redbox

 

Młodzik U12 – rocznik 2007

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

Czwartek – 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1 – obowiązkowe testy sprawnościowe 

 

Młodzik U13 – rocznik 2006

Wtorek – trening godzina 18:30 Rapid 

Czwartek – 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1 – obowiązkowe testy sprawnościowe 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.