Harmonogram zajęć od 18.11 do 24.11.2019

W nadchodzącym tygodniu trenujemy i gramy zgodnie z poniższym  harmonogramem. 

 

Trening bramkarzy 

Środa – trening godzina 17:00  Rapid 

Czwartek – trening godzina 17:30 ośrodek sportowy Hetman ulica Siwka 2 

Jeżeli zajęcia pokrywają się z treningiem drużynowym, bramkarz wybiera swoje zajęcia bramkarskie.

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2015

Wtorek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz  

Czwartek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz 

 

Skrzat U6 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz

Piątek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz 

 

Skrzat U7 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 17:00 mała hala spodek 

Piątek – trening godzina 18:00 mała hala spodek 

 

Żak U8 grupa niebieska – rocznik 2012

Środa – trening  godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F  

Piątek  – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 

Żak U8 grupa biała – rocznik 2012/13

Środa  – trening  godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Sobota – turniej Tychy 

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2011 

Poniedziałek – trening 18:30 Rapid 

Wtorek  – trening godzina 18:30 Rapid   

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Żak U9 grupa niebieska  – rocznik 2011 

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid

 Środa – trening godzina 17:00 Rapid

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid  

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – turniej Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid  

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2 

 

Orlik U11 grupa niebieska – rocznik 2009 

Poniedziałek – spotkanie ligowe godzina 17:00 Rapid ( zbiórka godzina 16:15)

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – trening  godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Orlik U11 grupa biała – rocznik 2009

Poniedziałek – spotkanie ligowe godzina 14:30 Ruda Śląska ( zbiórka godzina 14:00 w miejscu rozgrywania zawodów)

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

Niedziela – turniej Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Młodzik  U12 – rocznik 2008

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek  – zajęcia motoryczne godzina 19:00 os Hetman ulica Siwka 2  

Środa – trening godzina 17:00 Rapid  

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Młodzik  U13 – rocznik 2007

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Rapid 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

Czwartek – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Trampkarz U14 – rocznik 2006  

Poniedziałek – trening godzina 17:00 mała hala spodek 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

 

Junior młodszy U16 – rocznik 2004/05

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 19:00 Rapid 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid  

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid  

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szanowni Państwo,
ze względu na uruchomienie nowego serwisu Sparty Katowice dostępnego pod adresem sparta.katowice.pl, strona akademiasparty.pl nie będzie aktualizowana. Strona akademiasparty.pl będzie widoczna tylko do końca kwietnia 2020 r.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony sparta.katowice.pl

Zarząd Sparty Katowice