Harmonogram zajęć od 20.05 do 26.05.2019 – aktualizacja na dzień 20.05
W najbliższym tygodniu trenujemy oraz gramy zgodnie z poniższym harmonogramem.
Trening Bramkarski
Środa godzina 19:00 Rapid
Czwartek godzina 17:30 Rapid
Przedszkolak U5 – rocznik 2014
Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid
Piątek – trening godzina 17:00 Rapid
Skrzat U6 – rocznik 2013
Środa – trening godzina 17:00 Rapid
Sobota – trening godzina 10:00 Rapid
Skrzat U7 grupa niebieska – rocznik 2012
Środa – trening godzina 17:00 Rapid
Piątek – sparing godzina 17:00 Rapid
Niedziela – rozgrywki Deichmann
Skrzat U7 grupa biała – rocznik 2012/13
Środa – trening godzina 18:30 Rapid
Piątek – trening godzina 18:30 Rapid
Sobota – turniej Chorzów
Niedziela – rozgrywki Deichmann
Żak U8 grupa biała – rocznik 2011
Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid
Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid
Piątek – liga żaka godzina 18:30 Bytom
Niedziela – turniej Chorzów
Żak U8 grupa niebieska – rocznik 2011
Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid
Środa – trening godzina 18:00 Rapid
Niedziela – liga żaka godzina 13:30 Rapid
Niedziela – rozgrywki Deichmann – pauza
Żak U9 grupa biała – rocznik 2010
Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid
Wtorek – trening godzina 18:30 Rapid
Piątek – liga żaków godzina 16:30 Rapid ( zbiórka 16:00)
Niedziela – rozgrywki Deichmann – pauza
Żak U9 grupa niebieska – rocznik 2010
Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid
Piątek – trening godzina 18:30 Rapid
Niedziela – rozgrywki Deichmann – pauza
Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2009
Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid
Wtorek – spotkanie ligowe 17:00 Rapid
Środa- zajęcia motoryczne godzina 17:00 Rapid
Piątek – trening godzina 17:00 Rapid
Orlik U10 grupa biała – rocznik 2009
Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid
Wtorek – spotkanie ligowe godzina 17:00 Mysłowice
Środa – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid
Czwartek – trening godzina 18:30 OŚ Kolejarz ulica Alfreda 1
Niedziela – turniej Chełmek
Orlik U11 – rocznik 2008
Poniedziałek – spotkanie ligowe godzina 17:00 ( zbiórka 16:15 Rapid)
Środa – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Rapid
Piątek – spotkanie ligowe godzina 17:00 Rapid ( zbiórka 15:45 przejazd busem )
Młodzik U12 – rocznik 2007
Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid
Środa – zajęcia motoryczne godzina 19:00 Rapid
Czwartek – trening godzina 18:30 Rapid
Sobota – spotkanie ligowe godzina 11:00 Rapid
Młodzik starszy U13 – rocznik 2006
Poniedziałek – zajęcia motoryczne godzina 18:30 Rapid
Środa – trening godzina 18:30 Rapid
Piątek – trening godzina 18:30 Rapid
Sobota – spotkanie ligowe godzina 12:00 Ruda Śląska