Harmonogram zajęć od 21.01 do 27.01.2019 – aktualizacja na dzień 21.01.19

W najbliższym tygodniu trenujemy według poniższego harmonogramu.

 

Trening Bramkarski

Czwartek godzina 17:30 Rapid 

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Skrzat U6 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – trening godzina 9:30 SP 54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

 

Skrzat U7 grupa niebieska – rocznik 2012

Poniedziałek – sparing godzina 18:00 Chorzów ulica Styczyńskiego 32

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 

Skrzat U7 grupa biała – rocznik 2012/13

Poniedziałek – sparing godzina 17:00 Chorzów ulica Styczyńskiego 32

Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Żak U8 – rocznik 2011

Poniedziałek – sparing godzina 17:00 SP 54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

Środa – trening  godzina 18:30 Spodek

Piątek – sparing  godzina 19:00 Tarnowskie Góry ulica Sienkiewicza 6

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek  – trening godzina 17:00 Spodek

Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – turniej Chorzów ( 8:30 do 13:30)

Niedziela – sparing sp54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

 

Żak U9 grupa niebieska – rocznik 2010/11

Poniedziałek – sparing godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Środa – trening  godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2009

Środa – sparing godzina 17:00 Spodek 

Piątek – trening godzina 18:00 Spodek

Sobota – zajęcia motoryczne godzina 11:00 Mickiewicz

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2009

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Wtorek – trening godzina 17:00 Mickiewicz

Środa  – zajęcia motoryczne godzina 16:30 Mickiewicz 

Sobota – sparing godzina 12:00 Tychy 

 

Orlik U11 – rocznik 2008

Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Piątek – trening godzina 18:00 Spodek

Sobota – zajęcia motoryczne godzina 10:00 Mickiewicz 

 

Młodzik U12 – rocznik 2007

Poniedziałek godzina 17:00 Spodek

Środa – zajęcia motoryczne godzina 17:30 Mickiewicz 

Piątek – trening 18:30 do 20:00 SP 53 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

Sobota – Liga RedBox

 

Młodzik starszy U13 – rocznik 2006

Poniedziałek – zajęcia motoryczne godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Środa –  trening godzina 18:30 Spodek 

Piątek – sparing godzina 17:00 Bytom ulica Olimpijska 2 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.