Harmonogram zajęć od 21.10 do 27.10.2019

W nadchodzącym tygodniu trenujemy i  gramy według poniższego harmonogramu. 

 

Trening bramkarzy 

Środa – trening godzina 17:00  Rapid 

Czwartek – trening godzina 17:30 ośrodek sportowy Hetman ulica Siwka 2 

Jeżeli zajęcia pokrywają się z treningiem drużynowym, bramkarz wybiera swoje zajęcia bramkarskie.

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2015

Wtorek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz  

Czwartek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz 

 

Skrzat U6 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 17:00 mała hala spodka 

Piątek – trening godzina 18:00 mała hala spodka 

 

Skrzat U7 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 17:00 mała hala spodka 

Piątek  – trening godzina 18:00 mała hala spodka 

 

Żak U8 grupa niebieska – rocznik 2012

Środa – trening  godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

Niedziela – liga żaków godzina 12:00 Rapid ( zbiórka godzina 11:15 Rapid ) 

 

Żak U8 grupa biała – rocznik 2012/13

Środa  – trening  godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – liga żaków godzina 15:00 ośrodek sportowy Hetman ulica Siwka 2 ( zbiórka w miejscu rozgrywania zawodów godzina 14:30)

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2011 

Poniedziałek  – trening  godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – spotkanie ligowe godzina 17:00 Rapid (zbiórka 16:15) 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Żak U9 grupa niebieska  – rocznik 2011 

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

 Środa – trening godzina 17:00 Rapid  

Sobota/Niedziela – liga żaków 

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek – spotkanie ligowe Katowice godzina 16:00 ( zbiórka w miejscu rozgrywania zawodów godzina 15:30 ulica T.Boya-Żeleńskiego 96c)

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Piątek  – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – spotkanie ligowe godzina 18:30 Rapid (zbiórka godzina 17:45) 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid  

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2 

 

Orlik U11 grupa niebieska – rocznik 2009 

Poniedziałek – spotkanie ligowe 17:00 Rapid (zbiórka 16:15 Rapid) 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – trening  godzina 18:30 Rapid 

Piątek  – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Orlik U11 grupa biała – rocznik 2009

Poniedziałek – spotkanie ligowe godzina 16:00 Mikołów ( zbiórka godzina 15:30 ulica Zawilców 8 )

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Czwartek  – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

Niedziela – sparing godzina 11:00 

 

Młodzik  U12 – rocznik 2008

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek  – zajęcia motoryczne godzina 19:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid

Sobota – spotkanie ligowe Katowice godzina 9:00 (zbiórka godzina 8:15 w miejscu rozgrywania zawodów ulica T.Boya-Żeleńskiego 96c ) 

 

Młodzik  U13 – rocznik 2007

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Rapid 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid 

Piątek  – trening godzina 17:00 Rapid

Sobota – spotkanie ligowe godzina 13:00 Ruda Śląska (zbiórka Rapid godzina 11:30 przejazd busem ) 

 

Trampkarz U14 – rocznik 2006 

Poniedziałek  – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – spotkanie ligowe godzina 13:30 Rapid ( zbiórka godzina 12:30)

 

Junior młodszy U16 – rocznik 2004/05

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 19:00 Rapid 

Czwartek – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – spotkanie ligowe godzina 16:00 Rapid (zbiórka godzina 15:00 Rapid) 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.