Harmonogram zajęć od 23.09 do 29.09.2019

W tym tygodniu trenujemy zgodnie z poniższym harmonogramem. 

 

Trening bramkarzy 

Środa – trening godzina 17:00  

Czwartek – trening godzina 17:30 ośrodek sportowy Hetman ulica Siwka 2 

Jeżeli zajęcia pokrywają się z treningiem drużynowym, bramkarz wybiera swoje zajęcia bramkarskie.

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2015

Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid 

Czwartek – trening godzina 17:00 Rapid – odwołany 

 

Skrzat U6 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 17:00 Rapid  

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Skrzat U7 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 17:00 Rapid  

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Niedziela – turniej Chełmek  zbiórka godzina 8:15 

 

Żak U8 grupa niebieska – rocznik 2012

Środa – trening  godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid  

Sobota liga żaków 

 

Żak U8 grupa biała – rocznik 2012/13

Środa  – trening  godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota –  liga żaków 

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2011 

Poniedziałek  – trening  godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – spotkanie ligowe godzina 17:00 Rapid (zbiórka 16:15) 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

Sobota – sparing godzina do ustalenia 

 

Żak U9 grupa niebieska  – rocznik 2011 

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota liga żaków godzina 16:30 Katowice ulica T. Boya Żeleńskiego 96C (zbiórka godzina 15:45) – Szymon

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek – spotkanie ligowe  godzina 16:45 Katowice ulica Mikołowska 72A ( zbiórka 16:00) 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2

Piątek  – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – spotkanie ligowe godzina 16:30 Siemianowice Śląskie – Park Pszczelnik ( zbiórka 15:45) 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2 

 

 

Orlik U11 grupa niebieska – rocznik 2009 

Poniedziałek – spotkanie ligowe 16:00 Katowice ulica T. Boya Żeleńskiego 96C (zbiórka 15:20) 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid 

Piątek  – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Orlik U11 grupa biała – rocznik 2009

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid 

Piątek  – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Młodzik  U12 – rocznik 2008

Wtorek  – zajęcia motoryczne godzina 19:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – trening godzina 18:15 Rapid + badania dla zawodników, którym kończą się badania 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Młodzik  U13 – rocznik 2007

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek – zajęcia motoryczne  godzina 17:00 Rapid

Środa – badania lekarskie godzina 17:00 dla zawodników, którym kończą się badania 

Czwartek – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek  – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – spotkanie ligowe godzina 9:00 Ruda Śląska  ulica Katowicka 1 

 

Trampkarz U14 – rocznik 2006 

Poniedziałek  – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid 

Wtorek – badania lekarskie godzina 18:15 dla zawodników, którym kończą się badania

Środa – spotkanie ligowe godzina 17:00 Ruda Śląska (zbiórka 16:15) 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid

Sobota – spotkanie ligowe godzina 13:30 Rapid 

 

Junior młodszy U16 – rocznik 2004/05

Wtorek – badania lekarskie godzina 17:00 dla zawodników, którym kończą się badania 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 19:00 Rapid 

Czwartek – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

Niedziela – spotkanie ligowe godzina 10:30 Rapid (zbiórka godzina 9:30) – przeniesiony na 08.10

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.