Harmonogram zajęć od 24.02 do 01.03 – aktualizacja na dzień 24.02

W nadchodzącym tygodniu trenujemy i gramy zgodnie z poniższym  harmonogramem. 

 

Trening bramkarzy 

Środa – trening godzina 17:00  Rapid 

Czwartek – trening godzina 17:30 Hala Kresowa Sosnowiec 

Jeżeli zajęcia pokrywają się z treningiem drużynowym, bramkarz wybiera swoje zajęcia bramkarskie.

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2015

Wtorek – trening godzina 17:00 hala w 3LO Mickiewicz  

Czwartek – trening godzina 17:00 hala w 3LO Mickiewicz

 

Skrzat U6 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 17:00 hala w 3LO Mickiewicz 

Piątek – trening godzina 17:00 hala w 3LO Mickiewicz 

Niedziela – turniej Kopalnia Futbolu – Katowice ulica Milowicka 1F 

 

Skrzat U7 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 18:30 SP 54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

Piątek – trening godzina 18:30 SP 54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

 

Żak U8 grupa niebieska – rocznik 2012

Środa – sparing  godzina 16:45 Mysłowice SP nr. 5 im. G.Morcinka ulica Długa 92

Piątek  – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F  

 

Żak U8 grupa biała – rocznik 2012/13

Środa  – trening  godzina 18:15 Mysłowice SP nr 5 im. G.Morcinka ulica Długa 92

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2011 

Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid 

Środa – trening godzina 18:30 Hala Kresowa Sosnowiec 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid

 

Żak U9 grupa niebieska  – rocznik 2011 

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2010

Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F  

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Hala Kresowa Sosnowiec 

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka1F  

Środa – sparing godzina 18:30 Hala Kresowa Sosnowiec 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Hala Kresowa Sosnowiec

 

Orlik U11 grupa niebieska – rocznik 2009 

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Hala Kresowa Sosnowiec  

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Orlik U11 grupa biała – rocznik 2009

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Hala Kresowa Sosnowiec 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid  

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Młodzik  U12 – rocznik 2008

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek  – zajęcia motoryczne godzina 19:00 Hala Kresowa Sosnowiec 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Młodzik  U13 – rocznik 2007

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Hala Kresowa Sosnowiec

Środa – trening godzina 18:30 Rapid

Czwartek – trening godzina 17:00 Rapid

Piątek  – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Trampkarz U14 – rocznik 2006  

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek – trening godzina 18:30 Rapid  

Czwartek   – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Hala Kresowa Sosnowiec 

Niedziela – sparing godzina 15:00 Rapid ( zbiórka godzina 14:00)

 

Junior młodszy U16 – rocznik 2004/05

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Hala Kresowa Sosnowiec 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.