Harmonogram zajęć od 25.02 do 03.03.2019 – aktualizacja na dzień 26.06

Trening Bramkarski

Czwartek godzina 17:30 Rapid 

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – trening godzina 10:00 Mickiewicz 

 

Skrzat U6 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 17:00 Mickiewicz 

Sobota  – trening godzina 11:00 Mickiewicz 

 

Skrzat U7 grupa niebieska – rocznik 2012

Środa – trening  godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Czwartek – sparing godzina 17:00 Sosnowiec ulica Grota Roweckiego 66

 

Skrzat U7 grupa biała – rocznik 2012/13

Środa  – trening  godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Czwartek – sparing godzina 18:00 Sosnowiec ulica Grota Roweckiego 66

 

Żak U8 – rocznik 2011

Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek  – trening  godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Niedziela – Sparta Cup godzina 7:30 do 13:00

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek  – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Niedziela – Sparta Cup godzina 13:00 do 18:00 

 

Żak U9 grupa niebieska – rocznik 2010/11

Poniedziałek – trening  godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Środa – trening  godzina 17:00 Rapid 

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2009 

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid

Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2009

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Orlik U11 – rocznik 2008

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening  godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Sobota – Liga RedBox godzina 9:30

 

Młodzik U12 – rocznik 2007

Poniedziałek  – trening godzina 18:30 hala sportowa ZSTiO nr 2 ulica Mikołowska 131

Środa  – trening godzina 18:30 hala sportowa ZSTiO nr 2 ulica Mikołowska 131 

Piątek – trening godzina 18:30 sp54 ulica Wojciecha 9 

 

Młodzik starszy U13 – rocznik 2006

Poniedziałek  – trening godzina 18:30 Rapid 

Środa – trening  godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 sp54 ulica Wojciecha 9

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.