Harmonogram zajęć od 25.03 do 31.03.2019 – aktualizacja na dzień 27.03.2019
Trening Bramkarski
Poniedziałek godzina 19:00 Rapid
Czwartek godzina 17:30 Rapid
Przedszkolak U5 – rocznik 2014
Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulic Milowicka 1F
Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1 F
Skrzat U6 – rocznik 2013
Środa – trening godzina 17:00 Rapid
Sobota – turniej Kopalnia Futbolu godzina 8:00
Skrzat U7 grupa niebieska – rocznik 2012
Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Skrzat U7 grupa biała – rocznik 2012/13
Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Sobota – turniej Kopalnia Futbolu godzina 13:30
Żak U8 – rocznik 2011
Poniedziałek – trening godzina 17:00 Spodek
Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid
Czwartek – badania godzina 17:00 Rapid
Piątek – trening godzina 17:00 Rapid
Sobota – sparing godzina 14:30 – zbiórka
Żak U9 grupa biała – rocznik 2010
Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Czwartek – trening + badania godzina 18:30 Rapid
Żak U9 grupa niebieska – rocznik 2010/11
Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Środa – trening godzina 17:00 Spodek
Czwartek – badania – rocznik 2011 godzina 17:00 , rocznik 2010 godzina 18:30 Rapid
Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2009
Poniedziałek – trening 18:30 Rapid
Wtorek – badania + trening godzina 18:30 Rapid
Środa – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Rapid
Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Orlik U10 grupa biała – rocznik 2009
Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid
Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid
Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:30 Rapid
Piątek – trening godzina 18:30 Rapid
Orlik U11 – rocznik 2008
Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid
Wtorek – trening + badania godzina 18:30 Rapid
Środa – spring godzina 18:30 Rapid
Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:30 Rapid
Piątek – spotkanie ligowe godzina 15:30
Młodzik U12 – rocznik 2007
Poniedziałek – trening godzina 18:30 hala sportowa ZSTiO nr 2 ulica Mikołowska 131
Środa – sparing godzina 17:00 Rapid
Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:30 Rapid
Piątek – trening godzina 18:30 Rapid
Niedziela – spotkanie ligowe godzina 13:00 Mysłowice
Młodzik starszy U13 – rocznik 2006
Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid
Wtorek – trening godzina 18:30 Rapid
Środa – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid
Piątek – trening godzina 17:00 Rapid