Harmonogram zajęć od 26.11 do 02.12.2018 – aktualizacja

W najbliższym tygodniu trenujemy według poniższego harmonogramu.

 

Trening Bramkarski

Czwartek godzina 17:30 Rapid 

 

Przedszkolak 2014 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – trening godzina 10:00 Mickiewicz – zajęcia odwołane

 

Skrzat U6 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – trening godzina 11:30 Mickiewicz  – zajęcia odwołane 

Niedziela – turniej halowy Chrzanów 

 

Skrzat U7 grupa biała – rocznik 2012

Wtorek – sparing godzina 17:00 Czeladź hala Mosir ulica Sportowa 2

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 

Skrzat U7 grupa niebieska – rocznik 2012/13

Wtorek – sparing godzina 18:00 Czeladź hala Mosir ulica Sportowa 2

Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Niedziela – turniej halowy Chrzanów 

 

Żak U8 – rocznik 2011

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Czwartek  – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica kresowa 1 

Niedziela – turniej halowy Chorzów 

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek  – trening godzina 17:00 Sp54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9  

Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – turniej halowy Chorzów 

 

Żak U9 grupa niebieska – rocznik 2010/11

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Środa – trening  godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2009

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1 

Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2009

Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid 

Czwartek – zajęcia motoryczne 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – turniej halowy Chorzów 

 

Orlik U11 – rocznik 2008

Poniedziałek – trening 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Środa – zajęcia motoryczne godzina 17:30 Mickiewicz 

Piątek – trening 16:30 godzina Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Młodzik U12 – rocznik 2007

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:30 Mickiewicz 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

Czwartek – trening  godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1 

 

Młodzik U13 – rocznik 2006

Poniedziałek  – zajęcia motoryczne 17:00 Sp54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9

Czwartek – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.