Harmonogram zajęć od 26.11 do 02.12.2018 – aktualizacja
W najbliższym tygodniu trenujemy według poniższego harmonogramu.
Trening Bramkarski
Czwartek godzina 17:30 Rapid
Przedszkolak 2014 – rocznik 2014
Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Sobota – trening godzina 10:00 Mickiewicz – zajęcia odwołane
Skrzat U6 – rocznik 2013
Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Sobota – trening godzina 11:30 Mickiewicz – zajęcia odwołane
Niedziela – turniej halowy Chrzanów
Skrzat U7 grupa biała – rocznik 2012
Wtorek – sparing godzina 17:00 Czeladź hala Mosir ulica Sportowa 2
Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Skrzat U7 grupa niebieska – rocznik 2012/13
Wtorek – sparing godzina 18:00 Czeladź hala Mosir ulica Sportowa 2
Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Niedziela – turniej halowy Chrzanów
Żak U8 – rocznik 2011
Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Czwartek – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica kresowa 1
Niedziela – turniej halowy Chorzów
Żak U9 grupa biała – rocznik 2010
Poniedziałek – trening godzina 17:00 Sp54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9
Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Sobota – turniej halowy Chorzów
Żak U9 grupa niebieska – rocznik 2010/11
Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2009
Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1
Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Orlik U10 grupa biała – rocznik 2009
Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid
Czwartek – zajęcia motoryczne 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1
Piątek – trening godzina 17:00 Rapid
Sobota – turniej halowy Chorzów
Orlik U11 – rocznik 2008
Poniedziałek – trening 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Środa – zajęcia motoryczne godzina 17:30 Mickiewicz
Piątek – trening 16:30 godzina Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F
Młodzik U12 – rocznik 2007
Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:30 Mickiewicz
Środa – trening godzina 17:00 Rapid
Czwartek – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1
Młodzik U13 – rocznik 2006
Poniedziałek – zajęcia motoryczne 17:00 Sp54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9
Czwartek – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1
Piątek – trening godzina 18:30 Rapid