Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/wordpress/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/email-posts-to-subscribers/email-posts-to-subscribers.php on line 35
Udana jesień naszych drużyn! Awans trzech zespołów! - Akademia Sparty

Udana jesień naszych drużyn! Awans trzech zespołów!

Bardzo udane jesienne rozgrywki drużyn Akademii Sparty! 2 nasze zespoły wywalczyły awans do III ligi wojewódzkiej. Drużyna rocznika 2008 trenera Adriana Tomzika i drużyna 2009 trenera Tomasza Siudka. Jest to historyczny sukces ponieważ nigdy nasze zespoły nie grały na tym poziomie rozgrywkowy! 

Rocznik 2007 natomiast wygrał ligę Młodzika Starszego D2 i awansował ponownie do 4 ligi okręgowej.  Zespół trampkarzy 2006 po przejściu na grę w 11-osobowych składach miał trochę problemów ale ostatecznie udało się zająć bezpieczne miejsce w tabeli ligowej 4 ligi. Podobnie drużyna 2004/2005, która miała bardzo wysoko postawioną poprzeczkę gdyż występowała w lidze rocznika 2003. 

W rozrywkach ligowych Orlików Młodszych uczestniczą 2 nasze zespoły z rocznika 2010 oraz ich o rok młodsi koledzy z grupy białej 2011. W lidze tej rozgrywki toczą się w systemie jesień/wiosna.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom dobrze wykonanej pracy!

Rocznik 2008

 

Rocznik 2009

 

Rocznik 2007

info

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szanowni Państwo,
ze względu na uruchomienie nowego serwisu Sparty Katowice dostępnego pod adresem sparta.katowice.pl, strona akademiasparty.pl nie będzie aktualizowana. Strona akademiasparty.pl będzie widoczna tylko do końca kwietnia 2020 r.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony sparta.katowice.pl

Zarząd Sparty Katowice