Wakacje ze Spartą i Arkiem Milikiem :)

„Wakacje ze Spartą” dobiegają końca. Przez cały miesiąc lipiec można było potrenować z trenerami Akademii Sparty na obiektach Rapidu Katowice. Przez ten czas odwiedziło nas sporo młodych adeptów zainteresowanych nauką gry w piłkę nożną. Bezpłatne zajęcia odbywały się dla roczników od 2006 do 2015. Cieszymy się i dziękujemy, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę w rozwoju piłkarskim tych młodych ludzi.

Na sam koniec naszej akcji dzieci, które brały udział w poniedziałkowym treningu miały super niespodziankę w postaci odwiedzin przez reprezentanta Polski Arkadiusza Milika! Młodzi piłkarze mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze swoim idolem. Z tego co widzieliśmy to i rodzice chętnie robili sobie pamiątkową fotkę z Arkiem.

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieje, że jeszcze kiedyś nas Arek odwiedzi. W końcu jest Sponsorem Generalnym rocznika 2013 w Akademii Sparty Katowice z czego jesteśmy bardzo dumni!

                         Dziękujemy wszystkim za wspólne chwile podczas zajęć i do zobaczenia na boisku 🙂 

W dniu dzisiejszym odbędzie się jeszcze ostatni trening w ramach akcji „Wakacje ze Spartą”. Przypominamy godziny gdyby ktoś jeszcze chciał skorzystać: 

Godzina 17:00 roczniki od 2015 do 2010 Rapid 

Godzina 18:30 roczniki od 2009 do 2006 Rapid 

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem koordynatorem akademii Sparty: Tomasz Siudek 791 501 330

JEŻELI CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO DRUŻYN AKADEMII SPARTY PISZ DO NAS NA FB LUB DZWOŃ: 791 501 330.
ZAPRASZAMY ZAWODNIKÓW Z ROCZNIKÓW OD 2004 DO 2015!

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szanowni Państwo,
ze względu na uruchomienie nowego serwisu Sparty Katowice dostępnego pod adresem sparta.katowice.pl, strona akademiasparty.pl nie będzie aktualizowana. Strona akademiasparty.pl będzie widoczna tylko do końca kwietnia 2020 r.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony sparta.katowice.pl

Zarząd Sparty Katowice