Wakacje ze Spartą i Arkiem Milikiem :)

„Wakacje ze Spartą” dobiegają końca. Przez cały miesiąc lipiec można było potrenować z trenerami Akademii Sparty na obiektach Rapidu Katowice. Przez ten czas odwiedziło nas sporo młodych adeptów zainteresowanych nauką gry w piłkę nożną. Bezpłatne zajęcia odbywały się dla roczników od 2006 do 2015. Cieszymy się i dziękujemy, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę w rozwoju piłkarskim tych młodych ludzi.

Na sam koniec naszej akcji dzieci, które brały udział w poniedziałkowym treningu miały super niespodziankę w postaci odwiedzin przez reprezentanta Polski Arkadiusza Milika! Młodzi piłkarze mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze swoim idolem. Z tego co widzieliśmy to i rodzice chętnie robili sobie pamiątkową fotkę z Arkiem.

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieje, że jeszcze kiedyś nas Arek odwiedzi. W końcu jest Sponsorem Generalnym rocznika 2013 w Akademii Sparty Katowice z czego jesteśmy bardzo dumni!

                         Dziękujemy wszystkim za wspólne chwile podczas zajęć i do zobaczenia na boisku 🙂 

W dniu dzisiejszym odbędzie się jeszcze ostatni trening w ramach akcji „Wakacje ze Spartą”. Przypominamy godziny gdyby ktoś jeszcze chciał skorzystać: 

Godzina 17:00 roczniki od 2015 do 2010 Rapid 

Godzina 18:30 roczniki od 2009 do 2006 Rapid 

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem koordynatorem akademii Sparty: Tomasz Siudek 791 501 330

JEŻELI CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO DRUŻYN AKADEMII SPARTY PISZ DO NAS NA FB LUB DZWOŃ: 791 501 330.
ZAPRASZAMY ZAWODNIKÓW Z ROCZNIKÓW OD 2004 DO 2015!

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.