Zakończenie sezonu Akademii Sparty 19.06 (niedziela)!

20141220_Sparta_Koniec_sezonu_0130W niedzielę 19 czerwca zapraszamy wszystkich zawodników Akademii Sparty (roczniki od 2012 do 2006) wraz z rodzicami na uroczyste zakończenie sezonu!

Start: godz.: 10:00 boisko Rapid;

Zakończenie: około 14:00-15:00

W planie: Wielkie grilowanie ;), konkursy, zabawy i dużo uśmiechu!

Z naszej strony zapewniamy: kiełbaski, napoje, wody, pyszną kawę do ciasta 🙂

Rodziców prosimy aby w miarę możliwości przynieśli: owoce, ciasto, sałatki i tyle wystarczy!

Prosimy nie przynosić drobnych ciasteczek, czekoladek itp. ponieważ zawsze jest tego za dużo i musimy sami to jeść 🙂 no i staramy się propagować zdrowy styl życie więc lepiej owoce i ciasto.

W planie mamy m.in. turniej Rodziców o „Uścisk Dłoni Prezesa” dlatego prosimy aby każda grupa wystawiła swoją reprezentację. Rozgrywki w formule 5+1 lub inaczej w zależności od ilości chętnych ustalimy już w dniu imprezy. Zakładamy, że udział powinni wziąć rodzice z 6-7 grup czyli 2x Przedszkolaki, Skrzaty 2009, Skrzaty 2009, 2x Żaki, Trenerzy&Zarząd Sparty. W razie pytań prosimy o wpisy w komentarzach na stronie lub fb albo kontakt z trenerem Tomkiem.

 

 

info

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szanowni Państwo,
ze względu na uruchomienie nowego serwisu Sparty Katowice dostępnego pod adresem sparta.katowice.pl, strona akademiasparty.pl nie będzie aktualizowana. Strona akademiasparty.pl będzie widoczna tylko do końca kwietnia 2020 r.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony sparta.katowice.pl

Zarząd Sparty Katowice