Harmonogram zajęć od 25.03 do 31.03.2019 – aktualizacja na dzień 27.03.2019

Trening Bramkarski

Poniedziałek godzina 19:00 Rapid 

Czwartek godzina 17:30 Rapid 

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulic Milowicka 1F

Piątek  – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka  1 F

 

Skrzat U6 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 17:00 Rapid 

Sobota  – turniej Kopalnia Futbolu godzina 8:00

 

Skrzat U7 grupa niebieska – rocznik 2012

Środa – trening  godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Skrzat U7 grupa biała – rocznik 2012/13

Środa  – trening  godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – turniej Kopalnia Futbolu godzina 13:30 

 

Żak U8 – rocznik 2011

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Spodek 

Wtorek  – trening  godzina 17:00 Rapid 

Czwartek – badania godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – sparing godzina 14:30 – zbiórka 

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek  – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Czwartek – trening + badania godzina 18:30 Rapid 

 

Żak U9 grupa niebieska – rocznik 2010/11

Poniedziałek – trening  godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Środa – trening  godzina 17:00 Spodek 

Czwartek – badania – rocznik 2011 godzina 17:00 , rocznik 2010 godzina 18:30 Rapid 

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2009 

Poniedziałek – trening 18:30 Rapid

Wtorek – badania + trening godzina 18:30 Rapid 

Środa – zajęcia motoryczne  godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2009

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek – trening  godzina 17:00 Rapid 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Orlik U11 – rocznik 2008

Poniedziałek –  trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek – trening + badania godzina 18:30 Rapid 

Środa – spring  godzina 18:30 Rapid 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:30 Rapid 

Piątek – spotkanie ligowe godzina 15:30 

 

Młodzik U12 – rocznik 2007

Poniedziałek  – trening godzina 18:30 hala sportowa ZSTiO nr 2 ulica Mikołowska 131

Środa – sparing godzina 17:00 Rapid 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid  

Niedziela – spotkanie ligowe godzina 13:00 Mysłowice 

 

Młodzik starszy U13 – rocznik 2006

Poniedziałek  – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – trening godzina 18:30 Rapid 

Środa – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szanowni Państwo,
ze względu na uruchomienie nowego serwisu Sparty Katowice dostępnego pod adresem sparta.katowice.pl, strona akademiasparty.pl nie będzie aktualizowana. Strona akademiasparty.pl będzie widoczna tylko do końca kwietnia 2020 r.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony sparta.katowice.pl

Zarząd Sparty Katowice