Harmonogram zajęć od 02.03 do 08.03

W nadchodzącym tygodniu trenujemy i gramy zgodnie z poniższym  harmonogramem. 

 

Trening bramkarzy 

Środa – trening godzina 17:00  Rapid 

Czwartek – trening godzina 17:30 Rapid

Jeżeli zajęcia pokrywają się z treningiem drużynowym, bramkarz wybiera swoje zajęcia bramkarskie.

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2015

Wtorek – trening godzina 17:00 hala w 3LO Mickiewicz  

Czwartek – trening godzina 17:00 hala w 3LO Mickiewicz 

 

Skrzat U6 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 17:00 hala w 3LO Mickiewicz  

Piątek – trening godzina 17:00 hala w 3LO Mickiewicz 

 

Skrzat U7 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 18:30 SP 54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

Piątek – trening godzina 18:00 Spodek 

 

Żak U8 grupa niebieska – rocznik 2012

Środa – trening  godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F  

Czwartek – sparing godzina 17:00 Sosnowiec ( zbiórka 16:45 ) 

Piątek  – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F   

 

Żak U8 grupa biała – rocznik 2012/13

Środa  – trening  godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F  

Czwartek – sparing godzina 18:00 Sosnowiec ( zbiórka 17:45 ) 

Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Niedziela – turniej Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2011 

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid  

Wtorek – trening godzina 18:30 Rapid  

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Żak U9 grupa niebieska  – rocznik 2011 

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2010

Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F  

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid

Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka1F  

Środa – trening godzina 18:30 Rapid

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Rapid

 

Orlik U11 grupa niebieska – rocznik 2009 

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Rapid  

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Orlik U11 grupa biała – rocznik 2009

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid

Środa – trening godzina 17:00 Rapid  

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Niedziela – sparing godzina 11:00 Rapid ( zbiórka godzina 10:30)

 

Młodzik  U12 – rocznik 2008

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek  – zajęcia motoryczne godzina 19:00 Rapid

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Młodzik  U13 – rocznik 2007

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Rapid 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid

Czwartek – trening godzina 17:00 Rapid

Piątek  – trening godzina 18:30 Rapid 

Niedziela – sparing godzina 9:30 Rapid  ( zbiórka godzina 9:00 )

 

Trampkarz U14 – rocznik 2006  

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid  

Wtorek  – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Junior młodszy U16 – rocznik 2004/05

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek- zajęcia motoryczne godzina 19:00 Rapid

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

Sobota/Niedziela – sparing 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.