Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/wordpress/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /autoinstalator/wordpress/wp-content/plugins/email-posts-to-subscribers/email-posts-to-subscribers.php on line 35
Składki członkowskie - Akademia Sparty

Składki członkowskie

Szanowni Rodzice,

Od dwóch tygodni wszyscy jesteśmy w nowej, nieznanej i trudnej dla nas sytuacji. Co najgorsze nie wiemy co będzie dalej i kiedy sytuacja wróci do normalności…

Nasza akademia, mając na celu dobro i zdrowie zawodników oraz ich najbliższych, natychmiast zawiesiła treningi a zawodnicy otrzymali rozpiski indywidualne, które każdy stara się realizować na tyle na ile to jest możliwe. 

Sytuacja jaka nas zastała jest trudnym okresem dla wielu branż w tym również dla klubów sportowych. Jednakże zdajemy sobie sprawę, że Wy, Wasze firmy i firmy, w których pracujecie mogą znajdować się w podobnej sytuacji. Dlatego też uchwałą Zarządu Klubu z dnia 31 marca br. zwalniamy wszystkich członków klubu z obowiązku zapłaty składki członkowskiej w miesiącu kwietniu br. Zapłata składki za miesiąc kwiecień jest dobrowolna a jej uregulowanie i wysokość wpłaty zależy tylko od Państwa uznania i sytuacji materialnej w jakiej się znajdujecie. Prosimy jednak o sprawdzenie i uregulowania wszystkich zaległych składek.

Pomimo tego, że klub ma pewne stałe koszty miesięczne to dzięki działaniom i decyzjom, jakie podejmowaliśmy w ostatnich miesiącach jesteśmy na ten moment w stanie na bieżąco wywiązywać się ze swoich zobowiązań.

O kolejnych decyzjach będziemy informowali Państwa na bieżąco.

Pamiętajcie, aby zachęcać dzieci do regularnych ćwiczeń a filmy z treningów publikujcie na stronach poszczególnych grup na facebooku.

Dbajcie o siebie i przestrzegajcie zasad!

                                                                                                                   

                                                                                                               Zarząd Klubu Sparta Katowice

info

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szanowni Państwo,
ze względu na uruchomienie nowego serwisu Sparty Katowice dostępnego pod adresem sparta.katowice.pl, strona akademiasparty.pl nie będzie aktualizowana. Strona akademiasparty.pl będzie widoczna tylko do końca kwietnia 2020 r.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony sparta.katowice.pl

Zarząd Sparty Katowice