Harmonogram zajęć od 03.12 do 09.12.18 – aktualizacja na dzień 07.12

W najbliższym tygodniu trenujemy według poniższego harmonogramu.

 

Trening Bramkarski

Czwartek godzina 17:30 Rapid 

 

Przedszkolak 2014 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – trening godzina 10:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Skrzat U6 – rocznik 2013

Wtorek – sparing  godzina 17:00 Bytom ulica Chorzowska 5a – I grupa

                 sparing godzina 18:00 Bytom ulica Chorzowska 5a – II grupa 

Sobota – trening godzina 9:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Skrzat U7 grupa biała – rocznik 2012

Środa – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Niedziela – turniej Mikołów godzina 8:00

 

Skrzat U7 grupa niebieska – rocznik 2012/13

Środa – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – sparing godzina 14:15 SP 54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

 

Żak U8 – rocznik 2011

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Piątek  – sparing  godzina 17:00 Mysłowice ulica Kosztowska 46 

Sobota – sparing godzina 9:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek  – trening godzina 17:00 Sp54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9  

Środa – sparing  godzina 18:30 Mysłowice 

 

Żak U9 grupa niebieska – rocznik 2010/11

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Środa – trening  godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2009

Środa – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1 

Piątek – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Sobota – turniej halowy Oświęcim godzina 15:00

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2009

Środa – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1 

Czwartek – zajęcia motoryczne 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid

Niedziela – sparing Sosnowiec ulica Kresowa 1 od 10 do 13

 

Orlik U11 – rocznik 2008

Poniedziałek – trening 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

Środa – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1 

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Młodzik U12 – rocznik 2007

Poniedziałek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 SP 54 ulica Wojciecha 9 

Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

Czwartek – trening  godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1 

 

Młodzik U13 – rocznik 2006

Środa  – zajęcia motoryczne 19:00 Sosnowiec ulica Kresowa 1 

Czwartek – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa 1 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.