Harmonogram zajęć od 09.12 do 15.12.2019 – aktualizaja na dzień 10.12

W nadchodzącym tygodniu trenujemy i gramy zgodnie z poniższym  harmonogramem. 

 

Trening bramkarzy 

Środa – trening godzina 17:00  Rapid 

Czwartek – trening godzina 17:30 ośrodek sportowy Hetman ulica Siwka 2 

Jeżeli zajęcia pokrywają się z treningiem drużynowym, bramkarz wybiera swoje zajęcia bramkarskie.

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2015

Wtorek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz  

Czwartek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz 

 

Skrzat U6 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz 

Piątek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz 

 

Skrzat U7 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 17:00 mała hala spodek 

Piątek – trening godzina 18:00 mała hala spodek

 

Żak U8 grupa niebieska – rocznik 2012

Środa – trening  godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F   

Piątek  – trening godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F  

Sobota – turniej Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 

Żak U8 grupa biała – rocznik 2012/13

Środa  – trening  godzina 18:00 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Piątek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2011 

Wtorek  – trening godzina 17:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem ) 

Czwartek  – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem ) 

 

Żak U9 grupa niebieska  – rocznik 2011 

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

 Środa – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem) 

Niedziela – turniej Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2010

Wtorek – trening godzina 17:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem )   

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Piątek – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem )

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 17:00 mała hala Spodek 

Środa – trening godzina 18:30 mała hala Spodek 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2 

 

Orlik U11 grupa niebieska – rocznik 2009 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2 

 Środa – trening  godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem ) 

Piątek – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem ) 

 

Orlik U11 grupa biała – rocznik 2009

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem ) 

Piątek – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem ) 

 

Młodzik  U12 – rocznik 2008

Poniedziałek – trening godzina 16:30 Kopalnia Futbolu ulica Milowicka 1F 

Wtorek  – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Młodzik  U13 – rocznik 2007

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 Rapid 

Czwartek – trening godzina 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem ) 

 

Trampkarz U14 – rocznik 2006  

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid 

Środa – trening godzina 18:30 hala SP54 Katowice – Giszowiec ulica Wojciecha 9 

Piątek – trening 18:30 Sosnowiec ulica Kresowa ( boisko pod balonem ) 

 

Junior młodszy U16 – rocznik 2004/05

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 19:00 Rapid 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid  

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.