Harmonogram zajęć od 30.09 do 06.10.2019 – aktualizacja na dzień 01.10.2019

W tym tygodniu trenujemy zgodnie z poniższym harmonogramem. Ze względu na mecze ligowe niektóre zajęcia mają poszczególnych grup mają zmienione godziny oraz dni treningów. Najmłodsi Spartanie powoli chowają się  do hal więc lekka zmiana dni treningów. 

 

Trening bramkarzy 

Środa – trening godzina 17:00  Rapid 

Czwartek – trening godzina 17:30 ośrodek sportowy Hetman ulica Siwka 2 

Jeżeli zajęcia pokrywają się z treningiem drużynowym, bramkarz wybiera swoje zajęcia bramkarskie.

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2015

Środa – trening godzina 17:00 mała hala spodka 

 Piątek – trening godzina 18:00 mała hala spodka 

 

Skrzat U6 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 17:00 mała hala spodka

Piątek – trening godzina 18:00 mała hala spodka 

 

Skrzat U7 – rocznik 2013

Wtorek – trening  godzina 17:00 Rapid 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Żak U8 grupa niebieska – rocznik 2012

Środa – trening  godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid  +  badania lekarskie godzina 18:30 Rapid (dla zawodników, którym kończą się badania oraz nowych zawodników, którzy nie wykonali samemu badań) 

 

Żak U8 grupa biała – rocznik 2012/13

Środa  – trening  godzina 17:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid +  badania lekarskie godzina 18:00 Rapid (dla zawodników, którym kończą się badania oraz nowych zawodników, którzy nie wykonali samemu badań) 

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2011 

Poniedziałek  – trening  godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – spotkanie ligowe godzina 17:00 Rapid (zbiórka 16:15) 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid +  badania lekarskie godzina 17:45 Rapid (dla zawodników, którym kończą się badania oraz nowych zawodników, którzy nie wykonali samemu badań) 

 

Żak U9 grupa niebieska  – rocznik 2011 

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Czwartek  – trening godzina 18:30 Rapid  

Piątek –  badania lekarskie godzina 17:00 Rapid (dla zawodników, którym kończą się badania oraz nowych zawodników, którzy nie wykonali samemu badań) 

Sobota/Niedziela  liga żaków Ruda Śląska 

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek – spotkanie ligowe  godzina 16:30 Katowice ośrodek sportowy Kolejarz ulica Alfreda 1  ( zbiórka 15:45 Kolejarz ) 

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2 +  badania lekarskie godzina 17:00 (inna godzina niż we wcześniejszym poście aby zdążyć na zajęcia motoryczne) Rapid (dla zawodników, którym kończą się badania oraz nowych zawodników, którzy nie wykonali samemu badań) – Dawid 

Piątek  – trening godzina 17:00 Rapid 

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – spotkanie ligowe godzina 18:30 Rapid ( zbiórka 17:45) 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid  

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2 +  badania lekarskie godzina 18:15 Rapid (dla zawodników, którym kończą się badania oraz nowych zawodników, którzy nie wykonali samemu badań)

 

 

Orlik U11 grupa niebieska – rocznik 2009 

Poniedziałek – spotkanie ligowe 17:00 Rapid  (zbiórka 16:15) 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2

Środa – trening  godzina 17:00 Rapid 

Czwartek – spotkanie ligowe Ruda Śląska godzina 16:30 

Piątek  – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Orlik U11 grupa biała – rocznik 2009

Poniedziałek – spotkanie ligowe godzina 17:00 Chorzów ulica Wolności 139 ośrodek sportowy kresy (zbiórka 16:15) 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – spotkanie ligowe godzina 16:30 Rapid ( zbiórka godzina 15:45)  

Czwartek – badania lekarskie godzina 18:00 Rapid (dla zawodników, którym kończą się badania oraz nowych zawodników, którzy nie wykonali samemu badań) + trening 18:30 Rapid 

Piątek  – trening godzina 18:30 Rapid 

Niedziela – turniej Olkusz 

 

Młodzik  U12 – rocznik 2008

Wtorek  – zajęcia motoryczne godzina 19:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

Piątek – spotkanie ligowe godzina 16:30 Ruda Śląska ( przejazd busem godzina 15:10) 

 

Młodzik  U13 – rocznik 2007

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – zajęcia motoryczne  godzina 18:00 Rapid 

Czwartek – spotkanie ligowe godzina 17:00 Rapid (zbiórka godzina 16:00) 

Piątek  – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – spotkanie ligowe godzina 11:00 Rapid (zbiórka Rapid godzina 10:00) 

 

Trampkarz U14 – rocznik 2006 

Poniedziałek  – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 Rapid 

Piątek – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – spotkanie ligowe godzina 14:15 Ruda Śląska  ( zbiórka 12:45 Rapid  przejazd busem) 

 

Junior młodszy U16 – rocznik 2004/05

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 19:00 Rapid 

Czwartek – trening godzina 18:30 Rapid 

Piątek – trening godzina 18:30 Rapid 

Sobota – spotkanie ligowe godzina 10:00 Mysłowice (zbiórka 8:45 Rapid przejazd busem) 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.