Harmonogram zajęć od 28.10 do 03.11.2019

W nadchodzącym tygodniu trenujemy i  gramy według poniższego harmonogramu. Ze względu na święto oraz wewnętrzne szkolenie trenerów nie trenujemy w czwartek i piątek.  Zajęcia motoryczne oraz bramkarskie w czwartek odbywają się normalnie.

 

Trening bramkarzy 

Środa – trening godzina 17:00  Rapid 

Czwartek – trening godzina 17:30 ośrodek sportowy Hetman ulica Siwka 2 

Jeżeli zajęcia pokrywają się z treningiem drużynowym, bramkarz wybiera swoje zajęcia bramkarskie.

 

Przedszkolak U5 – rocznik 2015

Wtorek – trening godzina 17:00 hala na 3LO Mickiewicz  

 

Skrzat U6 – rocznik 2014

Środa  – trening godzina 17:00 mała hala spodka 

 

Skrzat U7 – rocznik 2013

Środa – trening  godzina 17:00 mała hala spodka 

 

Żak U8 grupa niebieska – rocznik 2012

Środa – trening  godzina 17:00 Rapid 

 

Żak U8 grupa biała – rocznik 2012/13

Środa  – trening  godzina 18:30 Rapid 

 

Żak U9 grupa biała – rocznik 2011 

Poniedziałek  – trening  godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – spotkanie ligowe godzina 16:30 Mikołów (zbiórka 16:00 ulica Zawilców 8)

 

Żak U9 grupa niebieska  – rocznik 2011 

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

 Środa – trening godzina 17:00 Rapid  

 

Orlik U10 grupa biała – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek – spotkanie ligowe Rapid godzina 17:00 ( zbiórka 16:15)

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2 

 

Orlik U10 grupa niebieska – rocznik 2010

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid  

Czwartek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2 

 

Orlik U11 grupa niebieska – rocznik 2009 

Poniedziałek – spotkanie ligowe 16:00  (zbiórka 15:30 w miejscu rozgrywania zawodów Chorzów ulica Katowicka 10)

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 17:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – trening  godzina 18:30 Rapid 

 

Orlik U11 grupa biała – rocznik 2009

Poniedziałek – spotkanie ligowe godzina 17:00 Rapid ( zbiórka godzina 16:15 )

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 18:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – trening godzina 18:30 Rapid 

 

Młodzik  U12 – rocznik 2008

Poniedziałek – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek  – zajęcia motoryczne godzina 19:00 os Hetman ulica Siwka 2 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – spotkanie ligowe godzina 13:30 Rapid 

 

Młodzik  U13 – rocznik 2007

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – trening godzina 17:00 Rapid 

Środa – trening godzina 17:00 Rapid 

Sobota – spotkanie ligowe godzina 11:00 Rapid 

 

Trampkarz U14 – rocznik 2006 

Poniedziałek  – trening godzina 17:00 Rapid 

Wtorek – zajęcia motoryczne godzina 19:00 Rapid 

Środa – spotkanie ligowe godzina 17:00 Imielin ( zbiórka w miejscu rozgrywania zawodów 16:15)

Sobota – spotkanie ligowe godzina 12:30 Świętochłowice 

 

Junior młodszy U16 – rocznik 2004/05

Poniedziałek – trening godzina 18:30 Rapid 

Wtorek – trening godzina 18:30 Rapid 

Środa – zajęcia motoryczne godzina 19:00 Rapid 

Niedziela – spotkanie ligowe godzina 14:15 Ruda Śląska 

 

Tomasz Siudek

Zostaw wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.