Posts by Tomasz Siudek

Spotkanie ligowe Młodzik U12 – środa 03.10.18

Sparta Katowice – SMS Ruda Śląska  Data spotkania 03.09.18 środa godzina 15:30 Adres: ośrodek sportowy Rapid  Powołani zawodnicy   B.Duszyński, J.Kot,...

Spotkanie ligowe Orlik U10 grupa biała – wtorek 02.10.18

Gks Gieksa Katowice  – Sparta Katowice  Data 02.10.2018 wtorek godzina 16:00  Powołania: F.Mazgaj, S.Czarniak, K.Kosakowski, K.Kosakowski, M.Niederliński, M.Drzymota, M.Krzan, P.Jeziorski,...

Spotkanie ligowe Orlik U11 – poniedziałek 01.10.2018

Ruch Chorzów – Sparta Katowice Data spotkania 01.10.2018 sobota 16:45 Zbiórka godzina 16:00 Chorzów ulica Wolności 139  Powołani zawodnicy O.Tomecki,...

Harmonogram zajęć od 01.10 do 07.10.2018

W najbliższym tygodniu trenujemy według poniższego harmonogramu:  Ze względu na spotkania ligowe kilka zajęć zostanie przeniesionych na inne dni i...

Spotkanie ligowe Orlik U10 grupa niebieska – sobota 29.09.2018

 Sparta Katowice – Apn Katowice  Data spotkania 29.09.2018 Godzina spotkania 16:00  Zbiórka godzina 15:15  Miejsce spotkania: ośrodek sportowy Rapid  Powołania...

Spotkanie ligowe Orlik U11 – sobota 29.09.2018

Gks Gieksa Katowice – Sparta Katowice Data spotkania 29.09.2018 sobota 11:30 Zbiórka godzina 10:45 ośrodek sportowy Hetman ulica W.Siwka 2 ...

Spotkanie ligowe Młodzik U12 – sobota 29.09.2018

Gks Gieksa Katowice – Sparta Katowice Data spotkania 29.09.18 sobota godzina 9:30 Adres: ośrodek sportowy Hetman ulica W.Siwka 2  Powołani...

Spotkanie ligowe Młodzik U13 – sobota 29.09.2018

Pogoń Imielin – Sparta Katowice Data spotkania 29.09.18 sobota Imielin godzina 9:30 Zbiórka godzina 8:00 Rapid przejazd na mecz busem ...

Liga Żaków U8 i U9 – Sobota 29.09.2018 – aktualizacja

Liga Żaków    Powołania Żak U8 (rocznik 2011) H.Bromboszcz, I.Błaszcz, K.Wysokiński, W.Sypuła, J.Krzesak, O.Czekański, O.Hejmo, P.Wiesner, O.Górecki, Ł.Głos Zbiórka powołanych...

Spotkanie ligowe Orlik U11 – czwartek 27.08.18

Sparta Katowice – Slavia Ruda Śląska  Data spotkania 27.09.2018 czwartek Zbiórka godzina 15:20 Rapid  Powołani zawodnicy P.Gąsiorowski, O.Tomecki, J.Grędysa, B.Łąkowski,...