Posts by Tomasz Siudek

Harmonogram zajęć od 19.11 do 25.11.2018 – aktualizacja na dzień 20.11

W najbliższym tygodniu trenujemy według poniższego harmonogramu.   Trening Bramkarski Czwartek godzina 17:30 Rapid    Przedszkolak 2014 – rocznik 2014...

Spotkanie ligowe Orlik U11 – poniedziałek 19.11.2018

Sparta Katowice – Ruch Chorzów  Data spotkania 19.11.2018 poniedziałek  16:00 Zbiórka godzina 15:15 Rapid  Powołani zawodnicy O.Tomecki, B.Łąkowski, T.Loska, P.Jeziorski, ...

Spotkanie ligowe Młodzik U12 – sobota 17.11.18

SMS Ruda Śląska – Sparta Katowice   Data spotkania 17.11.18 sobota godzina 11:00  Adres: Ruda Śląska ulica Czarnoleśna 12  Powołani...

Spotkanie ligowe Młodzik U13 – czwartek 15.11.2018

Sparta Katowice – Pogoń Imielin Data spotkania 15.11.2018 poniedziałek  15:00 Zbiórka godzina 14:15 Rapid  Powołani zawodnicy A.Zdebik, O.Olszok, K.Korczyk, M.Kocobolski,...

Spotkanie ligowe Orlik U 11 – poniedziałek 12.11.18

Slavia Ruda Ślaska – Sparta Katowice  Data spotkania 12.11.2018 poniedziałek  14:30 Zbiórka godzina 13:15 Rapid (przejazd na mecz busem)  Powołani...

Harmonogram zajęć od 12.11 do 18.11.2018 – aktualizacja na dzień 13.11.18

W najbliższym tygodniu trenujemy według poniższego harmonogramu.   Trening Bramkarski Czwartek godzina 17:30 Rapid    Przedszkolak 2014 – rocznik 2014...

Turniej halowy Bieruń Młodzik U13 – niedziela 11.11.18

Turniej halowy Bieruń  Młodzik  U13 – rocznik 2007 Zbiórka w miejscu rozgrywania zawodów godzina 13:30 Przygotowanie: białe spodenki adidas, białe...

Spotkanie ligowe Młodzik U12 – sobota 10.11.18

Sparta Katowice – Gks GieKSa Katowice  Data spotkania 10.11.18 sobota godzina 10:30 Adres: ośrodek sportowy Rapid  Powołani zawodnicy  B.Duszyński, J.Gardawski,...

Turniej halowy Młodzik U13 niedziela 11.11.2018

W niedzielę grupa Młodzik U13 rozegra turniej halowy organizowany przez Gol Bieruń  Kadra: O.Olszok, A.Zdebik, O.Gryc, M.Kocobolski, W.Kraczla, D.Liburski, I.Stępiński,...

Turniej halowy Gliwice – Orlik U10 grupa biała. 11.11.2018

Niedziela to turniej halowy dla drużyny Orlik U10 grupa biała w Gliwicach. Kadra: B.Kałmuk, S.Czarniak, F.Dziekan, T.Loska, M.Drzymota, M.Krzan, P.Jeziorski,...