Posts by Tomasz Siudek

Spotkanie ligowe Młodzik U12 – sobota 13.10.18

Sparta Katowice – Aks Mikołów  Data spotkania 13.10.18 sobota godzina 10:00 Adres: ośrodek sportowy Rapid  Powołani zawodnicy   B.Duszyński, J.Kot, J.Gardawski,...

Spotkanie ligowe Młodzik U12 – czwartek 11.10.18

Uks Ruch Chorzów – Sparta Katowice  Data spotkania 11.10.18 czwartek godzina 16:00 Adres: Chorzów ulica Wolności 139  Powołani zawodnicy   B.Duszyński,...

Spotkania ligowe Orlik U10 grupa niebieska oraz biała – wtorek 09.10.2018

Orlik U10 grupa niebieska  Uks Jedność Siemianowice Śląskie – Sparta Katowice  Data spotkania 09.10.2018 Godzina spotkania 16:00 Zbiórka godzina 15:15...

Spotkanie Ligowe Orlik U11 – poniedziałek 08.10.2018

Sparta Katowice – Rozwój Katowice  Data spotkania 08.10.2018 poniedziałek  16:30 Zbiórka godzina 15:45 Rapid  Powołani zawodnicy O.Tomecki, J.Grędysa, B.Łąkowski, M.Swarlik,...

Harmonogram zajęć od 08.10.18 do 14.10.2018 -aktualizacja

W najbliższym tygodniu trenujemy według poniższego harmonogramu:   Trening Bramkarski Czwartek godzina 17:30 Rapid   Przedszkolak 2014 – rocznik 2014...

Liga Zaków U8 – niedziela 07.10.2018 – aktualizacja

Liga Żaków  Powołania Żak U8 (rocznik 2011) O.Górecki, H.Bromboszcz, I.Błaszcz, K.Wysokiński, W.Sypuła, J.Krzesak, Ł.Głos, G.Laszczyk, M.Burdzy, A.Szafarczyk Zbiórka powołanych zawodników...

Spotkanie ligowe Młodzik U13 – sobota 06.10.18

Stadion Śląski Chorzów – Sparta Katowice Data spotkania 06.10.18 sobota Chorzów godzina 14:00 Zbiórka godzina 13:00 w miejscu rozgrywania spotkania ...

Liga Żaków – Żak U9 – piątek 05.10.18 – Chorzów – aktualizacja

Liga Żaków  Adres : Chorzów ulica Harcerska 2  ( Proszę zauważyć że jest to ULICA Harcerska 2, proszę się nie...

Spotkanie ligowe Młodzik U12 – środa 03.10.18

Sparta Katowice – SMS Ruda Śląska  Data spotkania 03.09.18 środa godzina 15:30 Adres: ośrodek sportowy Rapid  Powołani zawodnicy   B.Duszyński, J.Kot,...

Spotkanie ligowe Orlik U10 grupa biała – wtorek 02.10.18

Gks Gieksa Katowice  – Sparta Katowice  Data 02.10.2018 wtorek godzina 16:00  Powołania: F.Mazgaj, S.Czarniak, K.Kosakowski, K.Kosakowski, M.Niederliński, M.Drzymota, M.Krzan, P.Jeziorski,...