Posts by Tomasz Siudek

Spotkanie ligowe Orlik U11 – czwartek 27.08.18

Sparta Katowice – Slavia Ruda Śląska  Data spotkania 27.09.2018 czwartek Zbiórka godzina 15:20 Rapid  Powołani zawodnicy P.Gąsiorowski, O.Tomecki, J.Grędysa, B.Łąkowski,...

Spotkanie ligowe Młodzik U12 – środa 26.09.2018

Sparta Katowice – Rozwój Katowice  Data spotkania 26.09.18 środa Rapid  Powołani zawodnicy   B.Duszyński, J.Kot, J.Gardawski, N.Kawulka, A.Krupa, J.Urbańczyk, M.Kufel, P.Kuś,...

Spotkania ligowe Orlik U10 grupa niebieska oraz biała – wtorek 25.09.2018

W dniu jutrzejszym dwie nasze drużyny rozegrają swoje kolejne spotkania ligowe. Orlik U10 bo o nich tu mowa będą grać...

Harmonogram zajęć od 24.09 do 30.09.2018

W najbliższym tygodniu trenujemy według poniższego harmonogramu:  Ze względu na spotkania ligowe kilka zajęć zostanie przeniesionych na inne dni i...

Liga Żaków U9 – niedziela 23.09.18

Liga żaków U9 – rocznik 2010 Data 23.09.18 niedziela godzina 13:30 Miejsce rozgrywania zawodów Siemianowice Śląskie Park Pszczelnik 3 Powołania ...

Spotkanie ligowe Młodzik U12 – sobota 22.09.18 godzina 15:00 Rapid

Sparta Katowice – Lks Orzeł Mokre  Data spotkania 22.09.18 sobota Rapid  Powołani zawodnicy  I.Koczwara, B.Duszyński, J.Kot, J.Gardawski, N.Kawulka, A.Krupa, J.Urbańczyk,...

Liga zaków Żak U8 (rocznik 2011) – niedziela 23.09.18 – aktaulizacja

Liga żaków U8 – rocznik 2011 Data 23.09.18 niedziela godzina 16:00 Miejsce rozgrywania zawodów Mikołów ulica Zawilców 8  Powołania  H.Bromboszcz,...

Spotkanie ligowe Młodzik U13 – sobota 22.09.2018

Sparta Katowice – Slavia Ruda Śląska  Data spotkania 22.09.18 sobota Adres: ośrodek sportowy Rapid  Zbiórka w miejscu rozgrywania spotkania godzina...

Spotkanie ligowe Młodzik U12 – środa 19.09.2018

Sparta Katowice – Uks Ruch Chorzów Data spotkania 19.09.18 środa Rapid  Powołani zawodnicy  I.Koczwara, B.Duszyński, J.Kot, J.Gardawski, N.Kawulka, A.Krupa, J.Urbańczyk,...

Spotkanie ligowe Orlik U10 grupa biała – wtorek 18.09.2018

Uks Szopienice – Sparta Katowice  Data 18.09.2018 wtorek  Powołania: F.Mazgaj, S.Czarniak, K.Kosakowski, K.Kosakowski, M.Niederliński, M.Drzymota, M.Krzan, P.Jeziorski, T.Loska, F.Dziekan, O.Kulka,...