Posts by Tomasz Siudek

Harmonogram zajęć od 10.10 do 16.10

W nadchodzącym tygodniu trenujemy zgodnie z podanym harmonogramem: Treningi bramkarski Poniedziałek – 18:30 Rapid (K.Pawlik, M.Góra, P.Gąsiorowski, F.Mazgaj) Wtorek –...

Spotkanie Ligowe Orliki Starsze 2006 Poniedziałek 2006 – Kadra

Kolejka ligowa  Orliki Starsze 2006 Sparta Katowice – Rozwój Katowice data: Poniedziałek 10 październik  godz.: 16:00 zbiórka: 15:15 Rapid Kadra na mecz:...

Kolejka Ligowa Orliki Młodsze 2007 Niedziela 09.10.16 – Kadra

Kolejka ligowa rocznik 2007 VICTORIA KATOWICE  –  SPARTA KATOWICE data: Niedziela (09.10.16)  godzina  09:30 zbiórka: 08:45 Ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 96c (boisko Mk Katowice)...

Kolejka Ligowa Skrzaty 2009 sobota 08.10.16 – Kadra

 Kolejka ligowa skrzaty rocznik 2009 data: Sobota 08.10.16 godzina 16:00 zbiórka: 15:30 Ul.Alfreda 1  (Ośrodek Sportowy Kolejarz) Kadra na mecz T.Loska, F.Mazgaj, K.Kosakowski,...

Kolejka ligowa żaki 2008. Sobota 08.10.16 – kadra

Kolejka ligowa żaki rocznik 2008 data: Sobota 08 października godz.: 10:00 Al. Księżnej Jadwigi Śląskiej ( Górne tysiąclecie, boisko orlik przy kościele) zbiórka: 9:30 w miejscu...

Kadra reprezentacji roczników 2006/07 na turniej

W najbliższą niedzielę reprezentacja roczników 2006/07  weźmie udział w ogólnopolskim turnieju organizowanym przez Ap Champion. Zawody będą rozgrywane na kompleksie...

Uwaga Ważne Informacje – Odwołany trening (05.10) Żaków 2008 i Skrzatów 2009

Z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne i mało optymistyczne prognozy pogody na popołudnie, dzisiejsze (środa 05.10) treningi grup Żaki 2008 i Skrzaty...

Kolejka Ligowa Orliki Młodsze 2007 – wtorek 04.10

V kolejka ligowa rocznik 2007 SPARTA KATOWICE – ROZWÓJ KATOWICE data: Wtorek 04 październik godz.: 16:30 Ośrodek Sportowy Rapid zbiórka: 15:45 Rapid Kadra na mecz:...

Przedszkolaki 2010/2011 – podział na grupy

Od przyszłego tygodnia grupa przedszkolaków zostanie podzielona na dwie grupy białą i niebieską. Na treningach pojawiamy się według poniższego podziału...

Harmonogram zajęć od 03.10.16 do 08.10.16

W nadchodzącym tygodniu trenujemy zgodnie z podanym harmonogramem: Trening bramkarski Poniedziałek – 18:30 Rapid (K.Pawlik, M.Góra, P.Gąsiorowski, F.Mazgaj) Wtorek –...