Posts by Tomasz Siudek

Spotkanie ligowe Młodzik U12 – wtorek 30.10.18

LKS Orzeł Mokre – Sparta Katowice Data spotkania 30.10.18 sobota godzina 15:30 Adres: Mikołów ulica Zamkowa 1a Powołani zawodnicy  B.Duszyński,...

Spotkanie ligowe Orlik U11 – ponidziałek 29.10.18

Aks Mikołów – Sparta Katowice Data spotkania 29.10.2018 poniedziałek  15:00 Zbiórka godzina 13:45 Rapid (przejazd busem )  Powołani zawodnicy O.Tomecki,...

Harmonogram zajęć od 29.10 do 04.11.18 – aktualizacja na dzień 01.11.18

W najbliższym tygodniu trenujemy według poniższego harmonogramu. Proszę o sprawdzanie często harmonogramu, gdyż może on ulegać zmianom na bieżąco w...

Spotkanie ligowe Orlik U10 – sobota 27.10.18

Rozwój Katowice – Sparta Katowice Data spotkania 27.10.2018 Godzina 10:00 Zbiórka godzina 9:15 Miejsce spotkania: Katowice ulica Zgody 28 Powołania...

Spotkanie ligowe Młodzik U13 – sobota 27.10.18

Sparta Katowice – Ruch Chorzów  Data spotkania 27.10.18 sobota godzina 13:00 Rapid  Zbiórka godzina 12:00 ośrodek sportowy Rapid  Powołani zawodnicy...

Spotkanie ligowe Młodzik U12 – sobota 27.10.18

Sparta Katowice – Stadion Śląski Chorzów  Data spotkania 27.10.18 sobota godzina 10:30 Adres: ośrodek sportowy Rapid  Powołani zawodnicy  B.Duszyński, J.Gardawski,...

Finały powiatowe Tymbark 2018/2019 – 25.10.2018

Finały powiatowe Tymbark 2018/2019  W tej edycji nasz klub będzie reprezentował rocznik 2011. Rozgrywki odbędą się w Świętochłowicach na ul....

Spotkanie ligowe Młodzik U12 – środra 24.10.18

Rozwój Katowice –  Sparta Katowice  Data spotkania 24.10.18 worek godzina 16:30 Adres: Katowice ulica T.Boya-Żeleńskiego 96C  Powołani zawodnicy  B.Duszyński, J.Gardawski,...

Spotkanie ligowe Orlik U10 grupa niebieska i biała – wtorek 23.10.18

Orlik U10 grupa niebieska  Gwiazda Ruda Śląska  – Sparta Katowice  Data spotkania 23.10.2018 Godzina spotkania 16:15 Zbiórka godzina 15:30  Miejsce...

Spotkanie ligowe Orlik U11 – poniedziałek 22.10.18

Sparta Katowice – Stadion Śląski Chorzów  Data spotkania 22.10.2018 poniedziałek  15:00 Zbiórka godzina 14:15 Rapid  Powołani zawodnicy O.Tomecki, J.Grędysa, B.Łąkowski,...